בוטוקס אודות – כל המידע אודות בוטוקס והשימוש בו

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

בוטוקס אודות – הזרקת בוטוקס יכולה להוות פתרון נוח לכל הנשים והגברים אשר אינם בטוחים בפרוצדורה אותה הם רוצים לעבור, ואינם רוצים לעבור דרך כירורגים ופעולות פולשניות. הזרקת בוטוקס מאפשרת מגוון טיפולים אסתטיים החל מטשטוש קמטים בפנים, דרך הרמת חזה ועד טיפול בהזעת יתר. בוטוקס הינו רעלן אשר מאפשר את שיתוק השרירים על פי מקום ההזרקה. שיתוק השרירים יכול להעלים קמטים או לטשטש חוסר סימטריה שקיימת או אף לשוות לחזה מראה מורם יותר.

שיטת ההזרקה היא באמצעות מזרק דק ובו מינונים נמוכים של בוטוקס. אחד ממיומנויות הרופא ומקצוענותו היא לדעת איזה מינון לבחור, כך שיהיה אפקטיבי אולם ללא תופעות לוואי. מעבר לכך, כאשר הטיפול נעשה בפנים, יש לדעת לאיזה כיוון להזריק, ובאיזה קמט. כמו כן, יש לברור את המטופלים, כך שיתאימו לטיפול המוצע בבוטוקס, ויהיו שבעי רצון מהתוצאות. למרות הפרוצדורה הקלה והמידית, יש לתשאל את המטופלים לגבי ההיסטוריה הרפואית שלהם, ולוודא את חוסר קיומן של מחלות מסוימות. מעבר לכך, טיפול בבוטוקס הנו מומלץ או מאושר לנשים בהריון או מניקות, עקב חוסר במחקרים אשר יוכיחו את בטיחותו בתקופות אלו.

בוטוקס השיטה

בוטוקס אודות – הזרקת בוטוקס בפנים

בוטוקס יכול להיות מוזרק בפנים, הן לשם טשטוש קמטים והן לשם העלאת גבות. השיטה להרמת גבות, היא הזרקת בוטוקס בצידי העיניים, בצורה כזו אשר מחלישה את השרירים וגורמת לגבות להיראות גבוהות יותר ולעין להיות פתוחה יותר. רעיון זה עובד גם על קמטי ההבעה הנמצאים במצח, בשורש האף, ובצידי הפה. כאשר ההזרקה לא תיעשה באופן מיומן, המראה אשר יתקבל יהיה של מבט קפוא ומוזר.

תופעות הלוואי של הבוטוקס הנן נדירות וכמעט לא קיימות. רעלן הבוטוקס כשלעצמו הנו מסוכן, אולם במינונים אשר הוא מוזרק, יש לו אפקט מקומי בלבד. לכן, גם אם מופיעות תופעות לוואי או סיבוכים, הם יעברו עם ספיגת החומר, כארבעה חודשים לערך מהפרוצדורה. ההזרקה עצמה לוקחת מספר דקות מועט, כעשר עש חמש עשרה דקות. לאחריה, יכולה להופיע אדמומיות ונפיחות של מקום ההזרקה, אום לאחר כשלושה ימים, התוצאה תיראה בשלמותה.

בוטוקס השיטה

מאמרים נוספים בנושא בוטוקס:

בוטוקס מחירים

בוטוקס בשפתיים

חומצה היאלורונית – ג'ל הקדם

בוטוקס סיכונים

בוטוקס בפנים

בוטוקס במצח

צוות פורטל – botox4skin מעוניין לענות לכם על כל שאלה בנושא ולהפנות אתכם למרפאות שאיתנו בהסדר לפי בקשתכם להמשך טיפול, מידע על מבצעים ומחירים.

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן