בוטוקס סיכונים

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

מאז נכנס לחיינו, הבוטוקס נחשב לחומר הפופולרי בעולם המשמש להעלמת קמטים באפקטיביות גדולה, בעל השפעה לטווח של מספר חודשים וכמעט ללא צורך בכל משך החלמה. בעוד מיליוני אנשים בוחרים להזריק לעורם את חומר הבוטוקס (בעיקר בשליש העליון בפנים – הנחשב לאזור הפופולרי ביותר) בביטחון רב, יש להדגיש כי ההזרקה אינה נטולת סיכונים לגמרי, ומומלץ להיות ערים לסיכונים הכרוכים בכך. רבים לא יודעים, אך מקורו של הבוטוקס הינו ברעלן, אשר בעל יכולת שיתוק שרירים, תכונה אשר מחייבת מטופלים עתידיים ליידע, בטרם ההזרקה הראשונית, את הרופא בכל בעיה נוירולוגית \ קרדיולוגית מהם סובלים.

יידעו את הרופא במצבכם

לאחר הזרקת בוטוקס סיכונים ניתן להפחית ככל הניתן על ידי ההבנה כי ההליך אינו מתאים לכל אחד. על מנת להפחית ככל הניתן את הסיכונים וכן תופעות הלוואי חשוב ביותר ליידע את הרופא במצבים אשר אינם מסתדרים עם ההזרקה (באם הנך בהיריון או מניקה, הפרעות במערכת העצבית, קרישת דם לקויה, האזור המטופל סובל מזיהום ואינו מאפשר הזרקה או באם הנכם סובלים מרגישות לחומרים המצויים בבוטוקס, או אף לו עצמו).

לרופא \ קוסמטיקאית בהם תבחרו לביצוע ההזרקה ישנה אחראיות גדולה, ויכולת השפעה על סיכונים עתידיים. הרופא חייב להיות בעל בקיאות בתורת הבוטוקס; הקפדה על מינונים נכונים של החומר הפעיל, הזרקה מדויקת לאזור הנכון, מספר נקודות הזרקה נכון וכן הקפדה על תדירות קבועה ונכונה של הזרקות חוזרות.

חשוב לדעת-בוטוקס סיכונים

חשוב להדגיש כי במקרים בהם המטופלים אינם רגישים באופן מיוחד לחומר, או סובלים מהפרעות הקשורות במערכת העצבים, הסיכונים הינם אפסיים ובאים לידי ביטוי אך ורק במקרים נדירים ביותר. בעוד הטיפול נחשב לנטול סיכונים כמעט לחלוטין, תופעות לוואי כתוצאה מההזרקה הינן עניין שבשגרה, ולרב חולפות בתום שעות עד ימים בודדים מיום ביצוע ההזרקה; תחושת בחלה, איבוד תחושה מקומי באזור ההזרקה, נפיחות וכאבים קלים, שטפי דם קלים וכאב מקומי בנקודת חדירת המחט אל העור. אין להתרגש מתופעות לוואי אלו, אך במידה מחורגות מטווח הזמן הנורמלי – יש ליידע את הרופא.

באם הנכם נוטלים תרופות או ויטמינים מסוגים שונים, חשוב ליידע את הרופא גם בהם בטרם ההזרקה, מאחר והזרקה תוך כדי נטילת תרופות יכולה להתבטא בסיכונים מוגברים, ובהם קשיי נשימה, קושי בבליעת אוכל ותופעות נוספות. פגישת הייעוץ טרם ההזרקה הראשונית הינה חשובה במיוחד, כדי לתאם ציפיות, להיות גלויים בעניין הבריאותי ולהגיע מוכנים ככל האפשר להליך.

רוצים לדעת עוד? רוצים לשמוע על המחירים, הנחות ומבצעים עדכניים ?
הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בצור קשר באתר ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

הכתבה הועילה לכם? גם 5 כוכבים יועילו לנו 🙂 [kkstarratings]

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן