בוטוקס בשפתיים

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

בוטוקס הינו חומר אשר ידוע זה שנים רבות בתחום הרפואה האסתטית. עם הזמן, מוצאים לו הרופאים, שימושים נוספים אשר יכולים לעזור בשיפור המראה ובהפיכתו לצעיר וחלק יותר. הזרקת בוטוקס בשפתיים יכולה להוריד מהקמטוטים המופיעים בצידי הפה כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי והבעות הפנים המשתנות, ולשוות לפנים בשלמותם מראה יפה יותר.

בוטוקס הוא רעלן אשר באפשרותו לשתק את שרירי המקום אליו הוא מוזרק. במקרה זה של הזרקת בוטוקס בשפתיים הוא משתק את השרירים וכך מחליק את הקמט, וגורם לטשטושו. טיפול זה אינו נפוץ ושכיח מאד, משום שהוא מחייב את מיומנות הרופא המזריק ומידה גדולה של מקצוענות. בדרך כלל מוזרק הבוטוקס למצח ולשורש האף.

כמה עולה בוטוקס בשפתיים? בפורטל botox4skin אנו מספקים אפשרות לביצוע בוטוקס בשפתיים במספר סניפים ברחבי הארץ במרכז בצפון, בדרום ובשרון, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו

איך נעשית הזרקת בוטוקס בשפתיים?

הזרקת הבוטוקס עצמה אורכת מספר דקות מועט. לפני ההזרקה, מורח הרופא, לרוב, משחת אלחוש, בכדי למנוע הרגשת כאב או אי נעימות אפשרית. הבוטוקס מוזרק בצידי השפתיים, במקומות הקמטים. יתרונו של טיפול זה הוא באופן מיקודו. החומר נשאר ממוקד באזור ההזרקה ואין אפשרות למצוא אותו במקום אחר בגוף.

חסרונו של טיפול זה הוא בעצם זמניותו. אפקט הבוטוקס יימשך לארבעה עד שישה חודשים, אשר לאחריהם יהיה צורך בטיפול נוסף, אשר ישמור על התוצאות שהתקבלו. התוצאות ייראו, כבשאר האזורים בפנים, לאחר כשלושה עד ארבעה ימים, באופן מלא.

לאחר הזרקת בוטוקס בשפתיים

טיפול זה הינו כה מהיר ונטול סיכונים, עד כי ישנם מטופלים רבים אשר חוזרים לפעילות יומיומית מיד לאחר הפרוצדורה. עם זאת, מקומות ההזרקה יכולים להיראות אדמומיים נפוחים, תלוי בתגובה האישית של כל מטופל. בדרך כלל, ייקרא המטופל לביקורת לאחר כשבועיים, על מנת לבדוק את תקינות התהליך ואת הצורך בטיפולים נוספים.

הזרקת בוטוקס בשפתיים נחשב להליך בטוח ונטול תופעות לוואי משמעותיות. עם זאת, בוטוקס בשפתיים משמש אך ורק להעלמת קמטי הבעה ולא לצורך עיבוי השפתיים. יש להקפיד כי הרופא המטפל והחומר המוזרק יהיו האיכותיים ביותר. על הרופא להיות מנוסה בפרוצדורות דומות בעבר. כדאי לשאול על חוות דעת של מטופלים קודמים על יחס הרופא ומידת האמינות שלו.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית זו אחת השיטות הפופולריות ביותר להחזרת הנפח לפנים, כאשר לעומת החלופה הניתוחית והיא מתיחת פנים, מחיריו של טיפול כמו הזרקת חומצה היאלורונית נמוכים יותר משמעותית, אין זו פעילות פולשנית הדורשת זמן החלמה, אין תופעות לוואי משמעותיות ואף ניתן לאחר הטיפול לחזור מיד לפעילות שגרתית. השימוש בחומצה היאלורונית נעשה באזורים שונים בפנים, כאשר המחירים מושפעים מאופיו של הטיפול והיקפו וכן מסוגו של חומר המילויאחד המקומות הנפוצים לא פחות הוא השפתיים והשיטה היא עיבוי או מילוי שפתיים.

 

חומצה היאלורונית בשפתיים מחיר

חומרי מילוי שונים וביניהם גם החומצה ההיאלורונית יכולים להעניק נפח לאזורים שונים בפנים וניתן לעשות בהם שימוש אף למילוי שפתיים. הטיפול בחומר מילוי זה נחשב לפופולרי ביותר כיום היות והוא נמצא באופן טבעי בגוף ולכן לרוב הגוף אינו דוחה אותו. כמו כן הטיפול אינו אורך זמן רב אלא רק כמה דקות, החומר נספג והשפעתו נשארת לטווח של ארבעה חודשים עד שנה וחצי וכאשר ההשפעה פגה ניתן לתאם טיפול נוסף. במידה ובוחרים בהזרקת חומצה היאלורונית מחיריו של טיפול ינועו בטווח של בין 1200 ל – 2500 ₪ למזרק.

 

רוצים לדעת עוד? רוצים לשמוע על המחירים, הנחות ומבצעים עדכניים ?
הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בצור קשר באתר ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

 

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן