• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   רופאים שמזריקים בוטוקס

   אם אתם מעוניינים לעבור טיפול הכולל שימוש בחומר הבוטוקס, נשמח להציע לכם את מלוא המידע הרלוונטי בנושא. אם אתם מחפשים אחר רופאים שמזריקים בוטוקס, חשוב ראשית לדעת מה כולל הטיפול, מה מקורו של החומר והאם נחשב למסוכן (רמז: כן, אך על הטיפול להתבצע תחת היד המקצועית ביותר), טיפולים נוספים וכן דגשים בנוגע למשך ההחלמה שלאחר ההזרקה.

   לבוטוקס השם הטוב בעולם בתור מעלים קמטים, ולמעשה התחיל את צעדיו הראשונים בעולם האסתטיקה כטיפול בתופעה של עין עצלה (תודו, לא ידעתם). בעוד הליך הזרקת בוטוקס נחשב לפופולרי במיוחד, ולכזה המתבצע במספרים גדולים, יש לבצע עבודה מקיפה בעת בחירת רופאים שמזריקים בוטוקס, שכן הטיפול עלול להוות סיכונה באם מתבצע תחת יד לא מקצועית.

   רופאים שמזריקים בוטוקס

   לא רבים יודעים זאת, אך תכונתו של הבוטוקס כמעלים קמטים מעולה נובעת מכך שהינו בעצם רעלן, אשר משפיע מערכת העצבים ומצמצם את פעולתם – כך גורם החומר לקמטים להיראות גלויים במידה פחותה יותר. בעוד הזרקת בוטוקס מתבצעת לרב במטרה להעלים קמטים באזור הפנים, אט אט נוספו לו שימושים נוספים ובינם טיפול בתופעת הזעת יתר ואף כחומר מילוי לשפתיים ולשתלי סיליקון, בזכות כך שהינו רעיל במידה פחותה לעומת הסיליקון המוכר. בהמשך לכך, חשוב להבין כי הזרקה לא מבוקרת של החומר יכולה לגרום לנזק רב (ואף יותר מכך) באם מתבצע תחת מינונים שאינם מדוייקים, ובנקודות הזרקה שגויות.

   את הבחירה במומחה הבוטוקס המומלץ ביותר עבורכם מומלץ יש לעשות על ידי שימת דגש על הבאים:

   – ראשית, בחרו במומחה מומלץ לפי סוג הטיפול בו אתם חפצים (הזעת יתר, כאבי ראש, מילוי שפתיים או העלמת קמטים)

   – קראו ביקורות אודות המנתח \ מרפאה בפורומים ובאתרים רפואיים בעלי שם.

   – התייעצו עם חברות \ אנשים עליהם אתן סומכות אשר עברו את הטיפול, ומהן ניתן להסיק לגבי טיב הרופא.

   – בקשי לראות תעודות \ הסמכות המעידות כי למבצע כל האישורים הנדרשים לביצוע ההליך (כמו כן אישורים נדרשים ממשרד הבריאות)

   למידע נוסף במציאת רופאים שמזריקים בוטוקס באזור מגוריכם, אנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכים ולאפשר למומחי האתר שלנו לקבל את המידע הרלוונטי, עוד היום, וללא כל התחייבות או תשלום מצידכם.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |