• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   מה עושה בוטוקס

   מה כבר לא נאמר על חומר הפלא בוטוקס, אותו חומר אשר בכוח להעלים גם את הקמטים העמוקים והבולטים ביותר. ראשית נספר לכם שהחומר כלל לא התחיל את דרכו בתור מעלים קמטים, אלא בתור טיפול (שלבסוף, מעניין מדוע, לא צלח) בתופעה של עין עצלה. בעשרים השנים האחרונות החל החומר לעשות דרכו במעלה סולם טיפולי האסתטיקה והקוסמטיקה המצויים בשוק, ואף להחילף חומרים ותיקים כדוגמת הסיליקיון בו עושים שימוש בטיפול עיבוי שפתיים.

   מה עושה בוטוקס

   אם אתם עומדים לפני טיפול ושואלים את עצמכם מה עושה בוטוקס, נספר לכם כי החומר כבר מזמן לא משמש רק בתור מעלים קמטים, אלא גם בתור טיפול כנגד הזעת יתר, עיבוי שפתיים וטיפול במגירנות. בכל אחד משימושים אלה נעשה שימוש בתכונתו המרתקת בתור חומר משתק. למעשה, החומר הינו טבעי ובמקורו נחשב כרעיל במיוחד, גם כאשר כמותו הינה מזערית. החומר בעצם מתיישב על השרירים, משתק את פעולתם (באופן עדין מאחר וניתן בכמויות קטנות מאוד וכאלו שאינן מהוות סכנה) ומרפה את השרירים, הרי מכאן ניתן להבין כיצד מצמצם את נראותם של קמטים.

   עם זאת שהחומר, ובעיקר הזרקתו לשימושים שונים, נחשב מאוד פופולרי והשימוש בו הינו רחב מאוד, חשוב להבין את סכנות השימוש בו, באם לא נעשית בידי אנשים מקצוע ורפואה מומחים. חשוב מאוד להקפיד על מתן מינונים מדוייקים על פי משקל המטופל, מצבו הרפואי וכן סוג הטיפול הנדרש, אזורי הזרקה, סוג החומר בו משתמשים וכן מספר הטיפולים הנדרשים עד אשר מגיעים לתוצאה הרצויה.

   מה עושה בוטוקס – תופעות לוואי

   תופעות הלוואי הנלוות להזרקת החומר, במידה והמטופל אינו מגלה כל סימני אלרגיה \ רגישות לאחד ממרכיביו של החומר, הינן לרב עקצוצים, אדמומיות ואף נפיחות קלה לאחר ההזרקה הראשונה. לרב תחושה זו חולפת בתום פרק זמן קצר של שעה – שעתיים, וניתן להקל עליה על ידי שקית קרח להכההת התחושה הלא נעימה. באם תחושה זו חוזרת ואף מתעצמת, יש לפנות לרופא המטפל לצורך אבחון וקבלת טיפול באם עולה הצורך.

   נשמח לסייע לכם להבין מה עושה בוטוקס, וכן את תופעות הלוואי שייתכן ויתלוו אליו. ניתן לצמצם זאת על ידי בחירה במרפאה מקצועית בעלת ניסיון בתחום.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |