• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   מה ההשלכות של בוטוקס

   באם אתם מענוניינים להזריק בוטוקס, לכל אחד מהשימושים הידועים שלו (העלמת קמטים בפנים, טיפול במיגרנות, טיפול בהזעת יתר או אף עיבוי שפתיים), חשוב לדעת טרם זאת מה ההשלכות של החומר, וכיצד עתיד להשפיע עליכם. על אף שהחומר, ובעיקר הזרקתו, נתפסים כמאוד פופולריים, רבים לא יודעים את הסכנות שבשימוש לא אחראי בחומר, ובמיוחד מצד מרפאות לא מקצועיות בתחומן. במאמר זה נציג בפניכם מידע אשר יסייע להבין מה ההשלכות של בוטוקס, וכיצד להיות בטוחים, עד לרמה הסבירה, כי אינכם מגלים סימני אלרגיה לחומר וכי אתם מקבלים את הטיפול במרפאה המקצועית ביותר בתחומה.

   מה ההשלכות של בוטוקס

   אם כן, לאחר שהחלטתם על סוג הטיפול בו אתם מעוניינים בשימוש בוטוקס חשוב להגיע למרפאה ולבצע בדיקה מהירה, באם זו הפעם הראשונה בה אתם חווים שימוש בחומר, על מנת להבין אם גופכם אלרגי לבוטוקס, או לאחד ממרכיביו השונים. לא רבים יודעים זאת אך מקורו של החומר הינו ברעלן המופק מן הטבע, ויכול מאוד להיות מסוכן באם ניתן שלא על ידי אנשי רפואה ומקצוע מיומנים ומומחים. באם הנכם עוברים את הטיפול בפעם הראשונה ייתכן, ואף סביר, שהאזור יאדים, יתנפח מעט ואף יעקץ, תחושות אשר לרב חולמות בתוך שעה – שעתיים ונחשבות לטבעיות.

   אם כן, מה ההשלכות של בוטוקס? שוב, במידה ואינכם רגישים לחומר תופעות, הטיפול בו נעשה באופן ראוי והמינונים תואמים את גופכם ומצב הטיפול, אלו לרב חולפות לאחר פרק זמן קצת של דקות עד שעה – שעתיים. הפחד הגדול ביותר הוא בעת קבלת טיפולים המלווים בבוטוקס באיכות ירודה, מינונים שגויים (על פי משקל המטופל וכן מצבו הרפואי), וזאת ניתן לצמצם אך ורק על ידי בחירה במרפאת אסתטיקה בעלת שם, ומומחית בתחומה על הצד הטוב ביותר.

   חסכון יכול לעלות לכם ביוקר, ועל כן אל לכם ללכת שבי אחר מבצעים הנראים אטרקטיביים עד כדי חשד, אלא להשקיע יותר כסף ולהיות בטוחים שאתם יכולים להיות רגועים!

   מעצם היותו רעלן, בצורתו המקורית, יש לשים דגש רב על בעל המקצוע בו תבחרו לביצוע המלאכה הנדרשת. חשוב לבחור ברופא (חשוב – היום רופאי שיניים כבר אינם רשאים לבצע את הטיפול כבעבר!) שעתיד לבצע את הטיפולים בקפידה רבה, להשוות מחירים בין המרפאות השונות, לאסוף חוות דעת וכמובן להגיע לפגישת ייעוץ, בה תוכלו לתהות על קנקנו של הרופא באופן מדויק, לתאם ציפיות לקראת הטיפולים ולהבין האם הוא המתאים לכם ביותר. אל תתביישו, ודרשו ממנו להציג בפניכם תעודות מצד משרד הבריאות המאשרות כי הינו רשאי לבצע טיפולי הזרקת בוטוקס.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |