• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   כמה עולה הזרקת בוטוקס לבית השחי

   הידעתם? כאחוז אחד מן האוכלוסייה סובל מהזעה מוגברת (הזעת יתר), אשר באה לידי ביטוי בפעילות מוגברת, ולרב בלתי נשלטת, של בלוטות ההזעה. האזורים המועדים ביותר 'לפורענות' ולהזעה הרבה הם כפות הידיים בתי השחי כמובן וכן כפות הרגליים. רק אדם הסובל מן התופעה יכול להבין את מהות המצוקה, וזאת המתרחשת בעת לחיצת יד מזיעה עם אדם שאיננו מכירים, תוך כדי חיפוש תגובתו המידית למצב.

   כיום ניתן לנסות ולפטל בתופעה, באופן די מוצלח, על הזרקה של חומר הבוטוקס (אותו אחד הנחשב כמעלים הקמטים הטוב ביותר) לאזורי הפעילות של אותן בלוטות סוררות, במטרה לצמצם ככל הניתן את פעילותן, ולאפשר לחזור ולתפקד בשגרת חיים רגילה. אם אתם מעוניינים לעבור את הטיפול, שאלה כמו כמה עולה הזרקת בוטוקס לבית השחי לבטח עלתה במוחכם, במאמר זה נספק לכם את מלוא התשובות בנושא.

    

   כיצד הזרקת החומר מסייעת בטיפול במצב?

   לא רבים יודעים אך מקורו של הבוטוקס הנו ברעלן, בוטלינום טוקסין שמו, אשר ידוע כבעל תכונות משתקות עצבים. נתון נוסף שרבים אינם יודעים הוא שהחומר נחשב למסוכן ורעיל מאוד, גם באם ניתן בכמויות המזעריות ביותר. על כן, חשוב מאוד לא להקל ראש בבחירת המרפאה המועדפות עליכם לביצוע הטיפול, תוך כדאי העלאת הביטחון כי הטיפול מתבצע בידי אנשים מקצוע בקיאים בהליך ההזרקה, המינון הנדרש על פי סוג הטיפול, אזור ההזרקה (חשוב מאוד) וסוג החומר המוזרק. ההשפעה של הזרקת הבוטוקס על בלוטות ההזעה שעובדות באופן מוגבר דומה לזאת שיש על הקמטים. החומר מחליש את השרירים, ובעצם מנתק את קצות העצבים, אשר בזכות כך פוחתת פעילותן של הבלוטות.

    

   כמה עולה הזרקת בוטוקס לבית השחי

   ההזרקה מתבצעת בשלושה אזורים עיקריים (לפי האזור בעל הפעילות המוגברת):

   בית השחי (5,500 – 6,500 ש"ח)

   הזרקה נחשבת ליקרה ביותר, שכן זהו האזור הגדול ביותר, ולרב זה המחייב גם את מספר הטיפולים הרב ביותר, על מנת לשמור על תוצאות לאורך זמן.

   כפות הרגליים (4,500 – 6,500 ש"ח)

   כפות הידיים (3,500 – 5,500 ש"ח)

   בכל הנוגע לשאלה כמה עולה הזרקת בוטוקס לבית השחי, המחיר נע סביב 5,000 ש"ח בממוצע. אל לכם ללכת שבי אחר מבצעים ומרפאות אשר מציעות מחירים אטרקטיביים "מדי", וכאלה הנראה מחשידים. על אף שהבוטוקס נחשב להליך טריוואלי ושגור בשפתינו, עלינו להבין את הסכונות הטמונות בשימוש לא אחראי בו. נשמח לספר לכם את מלוא התשובות שישי לכם לפני ההזרקה, ככה שתגיעו לטיפול ללא חששות.

    

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |