• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   הזרקת בוטוקס – מה חשוב לדעת?

   מה כבר לא נאמר על חומר הבוטוקס שעוד ניתן להוסיף? החומר תופס תאוצה מוגברת יותר ויותר בכל הקשור לטיפולי העלמת קמטים, כאלה שנעשים במטרה להקנות לעור מראה צעיר ורענן יותר. לא רבים יודעים ומודעים לכך, אך החומר החל את דרכו כטיפול בתופעה של עין עצלה, וכיום, בעוד ששימוש זה לא תפס במיוחד, משמש החומר בעיקר כמעלים קמטים, ועושה זאת בהצטיינות גדולה. חשוב להבין כי אל אף הפופולריות הרבה של החומר, הזרקתו מלווה שתופעות לוואי במקרים מסוימים, וכן תגובות אלרגיות של הגוף, על כן חשוב מאוד להיות מודעים לכל ההשפעות ולבחור אך ורק במכון מוכר ומומלץ לביצוע ההזרקה.

   איך זה עובד?

   לא רבים יודעים זאת, אך הבוטוקס הינו למעשה רעלן, וכזה בעל תכונות שיתוק שרירים, זוהי למעשה הדרך בה גורם להרפיית שרירים מכווצים ומספק מראה של עור חלק. הבוטוקס (או בשמו המדעי – בוטלינום טוקסין) פועל כמשתק על השרירים וגורם להרפייתם. חשוב לדעת כי מעצם היותר של החומר רעלן, הוא יכול גם לגרום לפגיעה באם מוזרק שלא במינונים הנכונים בידי יד לא מקצועית, אם באם גופכם מגלה אלרגיה ורגישות לחומר המוזרק (על כן חשוב ביותר לערוך מבחן רגישות קטן בידי הרופא המבצע על מנת לשלול אפשרות כזאת). מעצם תכונתו כרעלן, משמש הבוטוקס גם לטיפול בתופעות שאינן קמטים כדוגמאת טיפול בהזעת יתר, כאבי ראש ואף בתחליף סיליקון למטרת עיבוי שפתיים.

   על הזרקת הבוטוקס להתבצע אך ורק בידי צוות מומחים, וזה בעל ניסיון והאסמכתאות הנדרשות והאישורים לביצוע ההזרקה. חשוב להיות בקיאים היטב במינונים הנדרשים לטיפול בכל בעיה, וכן בכל איזור בגוף, וזאת על מנת להקטין ולשלול ככל הניתן את הסיכוי לחוות תופעות לוואי שליליות לאחר תחילת טיפולי ההזרקה. מירב ההזרקות הראשונות מלוות בכאבים, אדמומיות ואף נפיחות שלרב חולפות לאחר מספר שעות, באם הכל כשורה. אם לאחר ההזרקה הראשונית עולות תחושות שאינן בקנה אחד עם הנורמה, חשוב לפקוד את המרפאה המבצעת על מנת לעקוב אחר ההתפתחות.

   אם גם אתצם מעוניינים טיפול הזרקת בוטוקס כטיפול באחת מהתופעות הדורשות זאת, אל תהססו להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה ולאפשר לצוות מומחי האתר לסייע לכם בכל נקודה ועניין. צוות האתר שלנו ישמח לספק לכם את העזרה המקצועית ביותר ולהפנות אתכם לצוותים הרפואיים המובילים בארץ.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |