• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   הזרקת בוטוקס לפנים

   כיום הזרקת בוטוקס לפנים נחשבת להליך האסתטי, שאינו ניתוחי, הפופולרי ביותר בעולם במטרה להעלים קמטים ולהקנות לעצמו מראה פנים חלק ונטול קמטים. אם אתם מעוניינים להליך במטרה זו, חשוב להבין, בעוד ההליך נחשב לכה פופולרי, יכול להיות מסוכן מאוד באם לא ניתן בכמויות מדודות ונכונות על ידי הצוות הרפואי המוסמך לכך.

   רבים לא יודעים זאת אך למעשה הבוטוקס הינו חומר המופק מרעלן הידוע בשמו המדעי כבוטלינום טוקסין, והינו חומר בעל תכונות משתקות. למעשה, החומר התחיל את כניסתו הסוערת אל עולם הקומסטיקה והאסתטיקה כטיפול בעין עצלה, ידעתם? עם זאת, כיום טיפול זה אינו מבוצע והזרקת הבוטוקס משמשת בעיקרה להעלמת קמטים, אך גם לטיפול בהזעת יתר ובכאבי ראש.

   הזרקת בוטוקס לפנים

   באם אתם מעוניינים להזריק לעבור טיפולי הזרקת בוטוקס בפנים, מטרת טיפול זה הינה העלמת קמטים, או טשטושם ככל הניתן. חשוב להבין כי מספר הטיפולים נע ומשתנה בין מטופל אחד למשנהו, במצב עורו, בסוג החומר המוזרק וכן במטרה הרצויה כמובן. בכל הנוגע להליך הזרקת בוטוקס לפנים, ההזרקה מתבצעת בשלושה איזורים מרכזיים:

   מצח: אזור הנחשב לקרקע פורייה ושמנונית להופעתם של קמטים, גם אם לא בגילאים מבוגרים. הזרקה, אחת למספר שבועות \ חודשים של הבוטוקס יכולה לסייע בטשטושם ובמראה חלק וצעיר יותר (לקריאה מורחבת).

   צדי העיניים: קמטים המופעים לרב בגילאים מבוגרים, אך לעיתים גם בגילאים צעירים יותר. אזור זה נחשב מאוד פופולרי להזרקה באם אתם מתעניינים בהליך הזרקת בוטוקס לפנים.

   בין הגבות: הקמטים באזור זה מכונים "קמטי כעס", מאחר ומקנים לאדם מראה כועס, גם אם הינו שלו ונינוח. אזור זה, שבין הגבות, נחשב גם הוא לשמנוני ולקרקע פורייה להופעת של קמטים בגילאים שאינם בהכרח מחייבים זאת.

   כמובן שאין בהכרח מספיק להסתפק בהזרקה אחת, אלא יש להקפיד על הזרקה חוזרת אחת למספר שבועות \ חודשים, באופן סובייקטיבי, על מנת לשמור על תוצאות ראויות לאורך זמן, וכאלה המספקות את המטופל. למידע ופרטים נוספים אודות הליך הזרקת בוטוקס לפנים, סיכונים הכרוכים בהזרקה, משך החלמה וכן דגשים לגבי מומחי בוטוקס ברחבי הארץ, אנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכים בטופס המצורף לעמוד זה וצוות מומחי האתר יחזרו עוד היום עם מלוא הפרטים בנושא.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |