• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בוטוקס נגד הזעת יתר

   חומר הבוטוקס הינו אחת התעלומות הגדולות ביותר של העולם האסתטי ובמשך מספר שנים לא רב תפס את מקומו בתור מעלים הקמטים האולטימטיבי, והחליף את החומרים השונים בהם נעשה שימוש למטרה זו. למעשה, השימוש הראשון בבוטוקס כלל לא היה לשם מטרה אסתטית כלשהי, אלא כטיפול בתופעה ידוע של עין עצלה (וזאת בשימוש תכונתו הידוע בתור חומר בעל תכונות משתקות), אך עם השנים עשה החומר הסבה לתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה. לאורך השנים הלכו והתווספו מספר שימוש בחומר – טיפול  במגרנות חריפות, עיבוי שפתיים (מחליף את הסיליקון בתור חומר המילוי הוותיק ולאחרונה – בוטוקס נגד הזעת יתר.

   בוטוקס נגד הזעת יתר

   אחת התופעות הפחות נעימות ומביכות מהן רבים מהאנשים סובלים הינה ללא ספק הזעת יתר. תופעה זו מאופיינת בפעילות מוגברת יתר על המידה של בלוטות ההזעה, ולרב באה לידי ביטוי בכפות הרגליים, כפות הידיים וכמובן אזור בית השחי. ניתן לאמר כי הזעה מוגברת בכפות הידיים הינה המביכה ביותר, וגורמת לחוסר נעימות רב בכל עת מפגש עם בן אדם זר ולחיצת ידו. הזרקת בוטוקס נגד הזעת יתר לפתרון בעל סיכויי הצלחה גבוהים, ועל כן אם הנכם סובלים התופעה, דעו כי קיים פתרון שנמצא בהישג יותר.

   על אף שהזרקת בוטוקס נגד הזעת יתר, והשימוש בו באופן כללי, נחשבים לפופולריים, אין להמעיט בהכנה ובבדיקות שעליכם לערוך טרם תחילת הטיפולים. אמנם החומר נחשב לבטוח לשימוש, אך יש צורך לוודא כי אינכם מגלים שעתידים להעיד על אלרגיה להזרקתו. באם לא נמצאתם כבעלי רגישות מיוחדת לחומר, חשוב לדעת כי לעיתים, בייחוד בהזרקה הראשונית, האזור עתיד להאדים ולגרד בשעות הראשונית, אך תופעות אלו לרב חולפות ללא כל חשב או זכר.

   לקריאה מורחבת על השימוש בבוטוקס כפתרון לתופעה

   אם הנכם סובלים מתופעת הזעת יתר, דעו כי אין עליכם להמשיך ולסבול וכי תוכלו לשקול הזרקת בוטוקס נגד הזעת יתר. חשוב לאמר כי לרב הטיפול איני 'זבנג וגמרנו', וכי לרב יהיה עליכם לחזור על ההזרקה אחת לכמה חודשים וזאת לצורך שמירה על תוצאות איתן תהיו מרוצות (תלוי כמובן במידה ההזעה). במידה והנכם מעוניינים מעוניינים בפרטים נוספים, ללא כל עלות או התחייבות, ממיטב מומחי הבוטוק בארץ, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |