• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בוטוקס זמן השפעה

   חומר הבוטוקס הוא ללא ספק ילד הפלא של עולם האסתטיקה והיופי, אשר תפס בזמן האחרון את מקומו כחומר הפופולרי ביותר. מה שהתחיל בתור מעלים הקמטי האולטימטיבי ביותר בעולם וזה שהתעלה  (בלי קושי רב יש לומר) על הסיליקון הפופולרי, כובש כעת את העולם עם מגוון טיפולים נרחב שהצטרף לארסנל שלו. כיום טיפולי הבוטוקס כוללים, מעבר להעלמת קמטים באזור הפנים, גם שימושים בתור טיפול בתופעות הזעות יתר שונות (בכפות הרגליים, הידיים ובית השחי), טיפול בכאבי ראש ואף כמעבה שפתיים פופולרי. בכל הנוגע להזרקת בוטוקס זמן השפעה אחרי ההזרקה עתיד להשתנות בין מטופל אחד למשנהו, סוג הטיפול ומינון ההזרקה, אך לרב יהיה זה זמן קצר – כמספר דקות.

    בוטוקס זמן השפעה

   רבים רואים בבוטוקס כחומר לא מזיק וידידותי אך למעשה ההפך הוא הנכון. החומר למעשה מופק מרעלן הקרוי בוטלינום טוקסים אשר נחשב לרעיל במיוחד ובעל תכונות משתקות מסוכנות, גם אם ניתן בכמויות מזעריות. בהמשך לציון שלחומר תכונות משתקות, ניתן להבין את השפעות על השרירים אשר אחראיים על הקמטים – גורם להם להפוך לרפויים יותר ובכך להיות גלויים פחות על פני השטח. על אף שהבוטוקס נחשב לחומר הפופולרי ביותר בתחום האסתטיקה, חשוב לדעת כי אין להקל ראש בעת בחירת מרפאה אסתטית לביצוע הטיפול. יש לבצע בחירה מושכלת של המרפאה האסתטית המועדפת עליכם לביצוע ההזרקה, ולוודא כי אנשי הרפואה המועסקים בה מומחים בהזרקה, במספר הטיפולים ובמינונים הנדרשים להגעה לתוצאה הראויה.

   זמן ההשפעה לאחר הזרקת החומר לגוף תלוי במספר גורמים לא מבוטל ובינם: סוג החומר המוזרק, תגובתו האישית של המטופל, סוג הטיפול, מינון החומר הנבחר (בוטוקס \ דיספורט) לטיפול וכן האם מדובר בטיפול ראשון או לא. לאחר הזרקת בוטוקס זמן השפעה כמובן משתנה וכמעט שלא ניתן לצפותו טרם הטיפול אך לרב ניתן לחזות בתגובה החומר לאחר מספר דקות עד שעות בודדות. במקרים בהם, חלילה מתרחשת תגובה אלרגית לטיפול, ניתן לחוות זאת כבר לאחר מספר דקות מרגע ההזרקה לגוף. באם הנך מעוניינת בטיפול הזרקת בוטוקס נשמח לספק לך את מלוא התשובות בנושא, ומפי המרפאות המובילות והמקצועוית ביותר בשוק.

   למידע ופרטים נוספים, פני אלינו דרך הטופס שבאתר ונשמח לסייע

    

   למה אפשר לצפות אחרי ההזרקה?

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |