• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בוטוקס או סיליקון

   בכל הנוגע לוויכוח העתיק מה עדיף להזרקה ולשימוש בוטוקס או סיליקון, נוכל לסייע לכם לקבל החלטה. עם זאת חשוב שתדעו שחומר הבוטוקס מחליף את השימוש בסיליקון שכן זהו נחשב לבטוח יותר. כיום, השימוש בסיליקון הולך ודועך ואף השימוש בו פחת גם בהכנסתו ושימוש בשתלים לצורך ניתוח הגדלת חזה, שכן נחשבים למסוכנים יותר ובטוחים פחות. ומצד שני, רבים עדיין בוחרים בסיליקון שכן הוא נחשב למחזיק מעמד זמן רב לעומת הבוטוקס. במאמר זה נציג בפניכם את הדעות הגורסות בכל אחד מן החומרים, לרב בנוגע לטיפול אחד עיבוי שפתיים (לחצו למעבר לעמוד המידע המלא בנושא).

   עיבוי שפתיים – בוטוקס או סיליקון

   בעוד בעבר חומר הסיליקון נחשב כמועדף על עשירות העולם בתור מעבה הקמטים המושלם, וכזה המשיג את התוצאות הטובות ביותר, כיום הינו נחשב לפחות זוהר במידה רבה. הסיבה לכך טמונה לרב בכך שהחומר אינו טבעי ועל כן שוררת עליו הסכנה להתפזרות בגוף ולגרימת זיהום או דלקת. עם זאת, חשוב להגיד כי הסיכוי לכך הינו קטן, אך עצם קיומו כבר מדיר שינה ממטופלות רבות.

   יתרון השימוש בסיליקון, בנוסף להיותו זול יותר לשימוש לעומת הבוטוקס, הינו בכך שהשפעתו הינה לשנים ארוכות, ואינה מחייבת תחזוקה או טיפולים חוזרים כעומת הבוטוקס שנחשב לזמני ומחייב טיפול חוזר אחת לחודשיים – שלושה במטרה לשמור את התוצאות.

   לעומת הסיליקון, השימוש בבוטוקס לשם עיבוי שפתיים הינו אידיאלי. אמנם מחייב טיפול חוזר אחת למספר חודשים לצורך שמירה על התוצאות הנכספות, אך הוא בטוח בעשרות מונים לשימוש לעומת אחיו הסיליקוני ואינו מלווה בתחושות פחד וחרדה. נקודה נוספת, שרבים יראו בה ייתרון, הינה שהזרקה של בוטוקס באופן חד פעמי לשפתיים אינה גזירת גורל בדומה להזרקת בוטוקס, אלא במידה והנכם לא מרוצה מהתוצאה אתם יכולים פשוט לא להזריק בפעם הבאה ובכך לחזור למצבכם הטבעי.

   אז, בוטוקס או סיליקון? כמה שאנו מנסים להיות אובייקטיבים, נראה כי הבוטוקס טומן בחובו בטחון רב יותר בהזרקתו, אמנם יקר יותר אך לבריאות ובטיחות אין מחיר. נשמח לסייע לכם בכל שנוכל, וזכרו – בצעו סקר מרפאות מקיף ואל תתפשרו על מחירים זולים שעתידים לעלות במקצועיות ואיכות עבודה ירודות.

   השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

   הכתבה הועילה לכם? גם 5 כוכבים יועילו לנו 🙂 [kkstarratings]

     כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |