בוטוקס אזורי הזרקה

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

מיליוני אנשים בוחרים בהזרקת בוטוקס כטיפול למגוון נרחב של תופעות – הזעת יתר, העלמת קמטים, טשטשו קמטים ועיבוי שפתיים ובעבור אזורי הזרקה נוספים ופחות שכיחים. אל אף ששימושיו הינם נרחבים ומגוונים, העיקרי שבהם הינו כטיפול להעלמת קמטים בשליש העליון של הפנים (מצח, בין הגבות וצדי העיניים). ניתן להזריק את החומר למספר אזורים בגוף ללא סכנה, תלוי סוג הטיפול המתבקש.

אזורי הזרקה
אזורי הזרקה

בוטוקס אזורי הזרקה שכיחים

בוטוקס כטיפול להזעת ליתר – כידוע החומר משמש כרעלן, והינו בעל היכולת לשתק שרירים, ומכאן משמש גם כטיפול להזעה, בו מנתק את הרצף לבלוטות ההזעה. הפעולה אינה חד פעמית, ויש לחזור עליה כל כמה חודשים כדי לשמור על התוצאות. אזורי ההזרקה בתחום זה הינם הידועים לנו בתור אותם אזורים המזיעים במידה רבה:

בית השחי: נחשב לאזור הפופולרי ביותר בו מתבצעת הזרקה של החומר במטרה למנוע הזעה מוגברת. מיליוני אנשים ברחבי העולם סובלים מהזעת יתר בבית השחי, ומחליטים לפנות לטכניקה זאת על מנת לנסות להיפטר ממנה.

כפות הידיים והרגליים: הזעת מוגברת בידיים (וגם ברגליים) הינו תופעה מאוד מביכה אשר בצידה השפעות פסיכולוגיות רבות. ההזרקה מתבצעת במספר נקודות מרכזיות מהן ישנה הזעה מוגברת, עד לידי שיתוק בלוטות ההזעה.

כטיפול להעלמת קמטים – מצד בוטוקס אזורי הזרקה, העלמת קמטים נחשבת לשימושו העיקרי של החומר, ומבוצע מיליוני בכל שנה ברחבי העולם. קמטים הינם הסממן הבולט ביותר לזקנה, ורבים בוחרים בטכניקת הזרקת הבוטוקס על מנת להעלימם ככל הניתן. רובם של הטיפול מבוצעים בשליש העליון של הפנים:

בוטוקס בין הגבות: לרב קמטים אלו מופיעים כאשר אנו מכווצים את פנינו, אך ישנם אנשים אצלם הקמטים נראים גם כאשר הם שמחים ושלווים. ההזרקה מתבצעת במספר נקודות באזור, ותוצאתה הינו העלמתם של הקמטים, וקבלת מראה מצח חלק ובעל מראה צעיר הרבה יותר.

בוטוקס במצח: אותו העניין כמו בקמטים בין הגבות, ובנוסף המצח ידוע לקרקע פורייה מאוד לקמטים, ואצל אנשים רבים ניתן להבחין בהם מופיעים גם ללא קשר לגיל הביולוגי (גם אצל נשים), ומספקים מראה מוטעה באשר אליו. מספר נקודות ההזרקה משתנה בין נשים וגברים, ובנוסף יש לחזור על הפעולה לשם שמירה על התוצאות.

צדי העיניים: אזור זה נחשב לאזור פופולרי מאוד אף הוא, בו בוחרות נשים רבות להזריק בוטוקס ולהקנות לעורן מראה חלק. ההזרקה אינו מלווה בכאבים וכן תופעות לוואי משמעותיות באזור זה, ובעלת תוצאות מבטיחות.

כטכניקה לעיבוי שפתיים – הבוטוקס תפס את מקומו של הסיליקון בתור החומר המועדף למילוי ועיבוי שפתיים. הטכניקה נחשבת לבטוחה, בוודאי אם מושוות לשימוש בסיליקון, ואשר אינם מתלווים אליה סיכונים מיוחדים. ההשפעה הינה לטווח של מספר חודשים, אשר לאחריהם, באם רוצים, ניתן לשמור על התוצאות על ידי הזרקה חוזרת.

בוטוקס לטיפול במיגרנה – סובלים ממיגרנות? בוטוקס נמצא יעיל מאד לטיפול במיגרנות ומסייע בעצירת המיגרנות, מניעה והחלשת עוצמת הכאבים. בוטוקס לטיפול במיגרנות הנו טיפול אשר אושר על ידי משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופאי.

הזרקת בוטוקס בקרקפת כטכניקת שמירה על שיער חלק – אם עברת החלקת שיער או רוצה פשוט לשמור על הפן לאורך זמן, בוטוקס לקרקפת היא שיטה שנמצאה יעילה מאד לשיתוק מערכת ההזעה והחלשת רמת הלחות בקרקפת ובכך בוטוקס בקרקפת מסייע לשמור על שיער חלק לאורך זמן.

רוצים לדעת עוד? רוצים לשמוע על המחירים, הנחות ומבצעים עדכניים ?
הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בצור קשר באתר ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

הכתבה הועילה לכם? גם 5 כוכבים יועילו לנו 🙂 [kkstarratings]

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן