שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים שיגרמו לך להיראות צעירה יותר

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

אם בעבר אישה שעברה ניתוח פלסטי הייתה מרגישה צורך לשמור על כך בסוד, כיום ניתוחים אלו הם ממש מקור לגאווה. כשהזמן עובר, הגוף מתבגר אך הנפש נותרת צעירה, ולכן אין זה מפתיע שנשים רבות רוצות להיראות בהתאם לדרך שבה שהן מרגישות ולעכב ולו במעט את פגעי הזמן והזקנה. אם גם את מרגישה שהגיע הזמן לרענן את המראה שלך, הנה שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים שיגרמו לך להרגיש צעירה.

שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים – מתיחת פנים

 שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים

עם הזמן השנים עושות את שלהן ומראה הפנים אינו כפי שהיה, כשהיינו צעירים. בעזרת ניתוח מתיחת פנים ניתן לתקן באופן ייסודי מקרים כמו נפילת פנים ואף להציע פתרון אסתטי ומראה כמה שיותר טבעי. ניתוח זה מתאים בעיקר לנשים מעל לגילאים 45 – 50, אשר פגעי הזמן התחילו להראות את אותותיהם על עור פניהן, כאשר לעתים יומלץ לשלב בניתוח זה גם מתיחת צוואר, להשלמת המראה הכללי.

בשנים האחרונות, עם כניסתם חומרי מילוי שונים לתחום הקוסמטיקה הרפואית והרפואה האסתטית, ניתן לשלב בניתוח מתיחת פנים גם טיפול בקמטים על ידי בוטוקס, רעלן אשר מופק מחיידק ובמינונים קטנים, משמש להעלמת קמטים ולרפיון השרירים סביב האזורים המוזרקים. כמובן שניתן גם לשלב טיפול של מילוי שפתיים וכן טיפולים שונים נוספים אשר יובילו למראה יותר רענן וצעיר.חומר נוסף, איכותי ולמעשה הוא חומר שמופק בצורה טבעית על ידי הגוף שלנו הוא חומצה היאלורונית לטיפול בקמטים ומילוי שפתיים ולצורכי הגדלת חזה בהזרקה. תוכלו לקרוא על חומר המילוי שהפך מזמן לחומר המילוי הכי נרכש בעולם למגוון רחב של שימושים רפואיים ולתעשיית האסתטיקה והניתוחים – חומצה היאלורונית ג'ל הקסם.

שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים – הרמת עפעפיים

 שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים

לרוב, הופעתן של שקיות מתחת לעיניים או צניחתו של העפעף העליון אלו הן תופעות שנגרמות עקב מאפיינים כמו גיל או תורשה, תופעות אשר גורמות למראה של עיניים עייפות ונפוחות. היות והמראה משפיע באופן ניכר על ההרגשה, נשים רבות בוחרות לגשת לניתוח הרמת עפעפיים. ניתוח זה, הוא ללא ספק הפתרון האידיאלי עבור מקרים של עיניים נפולות ושקיות מתחת לעיניים ובניגוד לבוטוקס, המשמש גם הוא למילוי והעלמת קמטים ופגמים סביב העיניים, וכן מדובר בניתוח שישמש כפתרון לאורך זמן ולא ידרוש חידוש תקופתי בתדירות גבוהה.

יחד עם זאת, ישנן נשים אשר חוששות מביצוע ניתוח שיוביל לתוצאות קבועות ולכן, הזרקת חומרי מילוי היא גם פתרון אטרקטיבי אותו ניתן לבדוק. כיום קיימים חומרי מילוי שונים, לכל אחד יתרונות וכן גם חסרונות ולכן טרם כניסה לתהליך מומלץ לברר את כל הפרטים הנחוצים.

הרמת גבות – ניתוח משלים למראה צעיר ורענן

 שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים

לא פעם בעקבות צניחת העפעפיים מתרחשת גם צניחה של הגבות לכן ניתוח הרמת גבות לרוב מהווה ניתוח משלים לניתוח הרמת עפעפיים ויכול להיעשות אף באותו הזמן. באמצעות הניתוח, ניתן לתקן את מראה הגבות בפרט ואת מראה הפנים בכלל. הניתוח אורך בין שעה לשעה וחצי ונעשה תחת אלחוש מקומי.

האם חייבים ניתוח כדי להיראות צעירים?

 

אין זה סוד כי כניסה לניתוח מלווה בחששות רבים ממהלך הניתוח, האלחוש ותקופת ההחלמה הנדרשת. אולם עם השנים, עולם הרפואה הפלסטית הולך ומשתכלל וישנם חידושים בתחום שמאפשרים גם ניתוח חלקי, והכוונה היא לניתוחי פנים שמתבצעים עם חתכים קטנים ודורשים רק את מתיחת הרקמות התומכות של הפנים ולא את מתיחת העור עצמוכמו כן בעזרתם של טיפולים אסתטיים מתקדמים, לא תמיד יש צורך לעבור ניתוח, ניתן לזכות במראה הצעיר והנחשק גם על ידי הזרקת בוטוקס לאזורים שונים בפנים, כגון סביב העיניים, בין הגבות והמצח. כמו כן, ניתן להזריק חומרים למילוי שפתיים וכן למלא בעזרתם של חומרים אלו את הקמטים באזורים אחרים של הפנים. כך אפשר להילחם בשיני הזמן ואף לעכב את השפעותיו עד כמה שניתן. כדאי לקרוא על כך בהרחבה במאמר : הכל על עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים / מילוי קמטים.

שלושה ניתוחים פלסטיים לפנים מחירים

הרמת עפעפיים עליון + תחתון מחיר בין 12.400 שקלים – 15.500 שקלים.
ניתוח הרמת עפעפיים עליון / תחתון מחיר בין 5.800 שקלים – 9.200 שקלים.

*המחיר מתייחס לשני העפעפיים – זוג .

ניתוח מתיחת פנים בהליך כירורגי מחיר בין 15.600 שקלים לבין 31.000 שקלים.
ניתוח מתיחת פנים ללא ניתוח בחוטים מחיר – 6.800 שקלים לבין – 12.300 שקלים.

ניתוח מתיחת צוואר מחיר בין 13.500 שקלים לבין 16.000 שקלים.

יש לציין כי קופות החולים השונות מסבסדות ומשתתפות בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לחבריה אך לא כולן ולא כולן באותה מידה, למשל: קופת החולים כללית מעניקה סבסוד של עד 50% בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.

קופת החולים מכבי משתתפת רק בכמה ניתוחים בודדים ולרוב רק כאשר מדובר בהליך כירורגי מסיבה רפואית.

אנחנו בבוטוקס4 סקין עושים כל מאמץ להביא לקהל קוראינו מידע חיוני ככל האפשר טל עדכן בכל המתרחש בענף הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא בתחום לרבות מידע על הטבות ומבצעים בתחום, בנושא סבסוד קופת החולים ועוד.

צרו עמנו קשר להמשך פרטים.

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן