• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בלוג


   בוטוקס קופון – כי גם לך מגיע

   שנת 2015 היא שנת פריחתו של חומר הבוטוקס, אשר ממשיך להרחיב את מגוון התופעות בהן ניתן לטפל, ולהגיע לידי הפחתה משמעותית, בעזרתו. החומר, נתון אשר רבים כלל לא מודעים אליו, עשה את כניסתו הראשונית לעולם הרפואה (אי שם בשנות ה-70 של המאה הקודמת)

   דווקא בתור טיפול לתופעה המוכרת של עין עצלה, בעיקר בקרב ילדים. לאחר מספר שנות טיפולים לא רב, הופסק הטיפול האמור בעקבות חוסר עקביות בתוצאות שסיפק בקרב מטופלים שראו בו כמוצא אפשרי לטיפול בתופעה. בעשור האחרון חזר הבוטוקס לחיינו, ולמרכזו של עולם האסתטיקה והטיפוח, בעיקר כחומר האולטימטיבי בעולם להעלמת וטשטוש קמטים, אך גם לטיפול בתופעות נוספות ובהן טיפול בהזעת יתר, כאבי ראש ואף כחומר מילוי לשפתיים.

   באם הנכם מביאים עניין בהזרקת בוטוקס, לטיפול באחת מן התופעות המצוינות לעיל, במהלך מאמר זה אנו מזמינים אתכם ליהנות ממלוא המידע בנושא. קראו באתר על סוגי הבוטוקס השונים, בדיקת ההתאמה האלרגית ההכרחית אותה יש לערוך טרם הזרקתו הראשונית של החומר, הסיכונים ותופעות הלוואי שעתידות להתלוות להזרקה בלתי אחראית שלו וכן למשך ההחלמה הנדרש לאחריו – על אף שנחשב למינורי ולכזה המאפשר חזרה לשגרת חיים כמעט מלאה לאחר מספר שעות.

   קופון לטיפולי בוטוקס

   ראשית חשוב להבין את משמעות  הזרקתו של הבוטוקס בצורה לא אחראית, וכזאת שעלולה להוות סיכון משמעותי עבור המטופל. ראשית, חשוב להבין כי הבוטוקס הוא למעשה רעלן טבעי, בעל תכונות משתקות שרירים. כאשר מוזרק במינונים שהינם מזעריים, תכונותיו כמשתק שרירים נשארות מוגבלות אך ורק למטרת הטיפול, ואינן מהוות סכנה למטופל, מידה המאפשרת טיפול בקמטים ולהגיע לידי הפחתת פעילותן של בלוטות הגוף שונות לצד שרירים (לדוגמא, בלוטות ההזעה אשר פועלות ביתר שאת במקרים מסוימים).

   אנשים רבים שמביעים עניין בהליך ההזרקה, מחפשים אחר קופון לטיפול בוטוקס, אך חשוב להדגיש את חשיבות הזהירות בה עליכם לנקוט. חשוב לא ללכת שבי אחר מבצעים והנחות זולות עד כדי חשד, וכאלה אשר עלולות להסוות מומחה שאינו בעל הידע הנדרש לביצוע ההזרקה. יש לבצע בחירה מושכלת של המרפאה אשר עתידה לבצע את ההליך תוך כדי התחשבות במספר גורמים עיקריים, ובהם; ידע וניסיון ביצוע הטיפול האמור (טיפולים בתופעות שונים דורשים מומחיות שונה), שימוש אך ורק בחומרים מאושרים מטעם משרד הבריאות וכן ביקורות וחוות דעת מטעם מטופלי עבר. מומלץ מאוד לשוחח באופן אישי עם מספר מטופלים, ולקבל מהם חוות דעת מומלצת וכנה אודות המומחה \ מרפאה לגבם את מתלבטים.

   בין אם מסעכם למציאת קופון לבוטוקס צלח או לאו, חשוב להבין מול אילו תופעות ייתכן ויהיה עליכם לעמוד בשעות שלאחר ההזרקה. חשוב להדגיש כי, ברב המוחלט של המקרים, תופעות הלוואי באות לידי ביטוי לאחר ההזרקה הראשונית, וחשיפתו הראשונית של הגוף אל החומר. יש להדגיש כי טרם כל טיפול המערב בוטוקס, יש לבצע בדיקה אלרגית פשוטה במרפאת המומחה, על מנת לוודא במידה ראויה כי גופכם אינו מגלה רגישות יתרה לחומר, או לאחד ממרכיביו השונים. עם זאת, ועל אף שלא נמצאתם רגישים לחומר, בשעות הראשונות שלאחר ההזרקה, ייתכן ותחוו עקצוץ קל, אדמומיות, גרד ואף נפיחות סביב האזור המוזרק. ניתן להקל על התחושה ע"י קומפרסים קרים ומשככי כאבים בעצת מומחה בלבד.

   פורטל www.botox4skin.co.il ישמח לספק לכם את מלוא הייעוץ והמידע הנוגע לביצועם של טיפולי הזרקת הבוטוקס השונים. זכרו, בחירה במומחה \ מרפאה שאינם מומחים דיה בביצוע ההזרקה, יכולה בנקל להוות סיכון אמתי ובלתי מבוטל עבור המטופל. הקפידו לבצע השוואת מרפאת מקיפה בין אלו המציעות את ההליך. למידע ופרטים נוספים אודות הזרקה של בוטוקס לצד מרפאות מומחיות בנושא, השאירו את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה, וצוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם את מלוא המידע, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

   צוות פורטל botox4skin

   כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |