• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בלוג


   פתרון להזעת יתר – מה חשוב לדעת

   המרדף אחר מציאת פתרונות להזעת יתר הולך ומתגבר בשנים האחרונות, אך ללא ספק קיימים בשוק פתרונות איכותיים ביותר וכאלה שמאפשרים לצמצמם את מידת ההזעה באופן משמעותי. תופעת ההזעה המוגברת חובקת עולם, כאחוז אחד מהאוכלוסייה סובל ממנה במידה כזאת או אחרת. קשה לאדם שאינו סובל מהתופעה להבין את גודל המצוקה שנישאת איתה, בעיקר זאת המתבטאת בהזעה מוגברת בכפות הידיים, שכן מורגשת בכל לחיצת יד עם חבר או אדם שאינכם מכירים. כיום ניתן לערוך ניתוח כירורגי ייעודי במטרה להקטין את היקף ההזעה, אך הטיפול הנפוץ ביותר, בעיקר מעצם כך שאינו כירורגי, הוא ללא ספק הזרקת בוטלינום טוקסין (בוטוקס). אם אתם סובלים מהזעה מוגברת וחווים את הקשיים שמתלווים אליה, בהמשך מאמר זה נפרוט בפניכם את מלוא המידע הנוגע להזרקת בוטוקס לטיפול בתופעה, החל מבדיקת ההתאמה להליך ועד לדגשים הנוגעים למשך ההחלמה.

   פתרון להזעת יתר – מכיוון לא צפוי

   כאמור, בכוחה של הזרקת בוטוקס במינונים מדויקת, לאזורים ייעודיים, לצמצם באופן ניכר את פעילותן המוגברת של בלוטות ההזעה. חומר הבוטוקס עשה את שמו בזכות תכונותיו כמעלים הקמטים הטוב ביותר בעולם, ובמיוחד בהתחשב בכך שבטוח יותר לשימוש לעומת חומרי מילוי חלופיים, כדוגמת סיליקון. השימוש הראשון בחומר נעשה בשנות השבעים כדרך טיפול לתופעה של עין עצלה, תחום רחוק לכל הדעות מאסתטיקה. לאחר פרק זמן קצר, ועם הבנת יעילותו הירודה של הטיפול, התחיל להיעשות שימוש בחומר בעולם האסתטיקה והטיפוח כטיפול יוצא דופן ביעילותו לשם העלמת וטשטוש קמטים.

   אופן פעילותו של החומר טמונה בתכונתו כמשתק שרירים. הבוטוקס הוא חלבון, רעלן, אשר יכול להוות סכנה למטופל באם מוזרק בכמויות שאינן מדויקות. באם מוזרק בכמויות מדויקות ומינוריות, מסגל לעצמו תכונות יוצאות דופן של משתק שרירים, כאלה שיש בכוחן לגרום לשרירי הפנים להיות רפויים, וע"י כך לספק מראה מתוח ובריא. תכונות ייחודיות אלו באות לידי ביטוי במהלך טיפול בתופעה של הזעת יתר, בכך שמצליחות להגיע לידי הפחתה משמעותית של פעילותן של בלוטות ההזעה אשר פועלות ב-"הילוך גבוה". הזרקת החומר מתבצעת כטיפול בשלושה אזורים עיקריים:

   –  הזעת יתר בכפות הרגליים: הזעה באזור זה נחשבת לקשה יותר לטיפול מבין האחרים, ועל כן מצריכה מינונים גבוהים יותר על מנת להגיע לידי הפחתה רצויה. עלות ההליך נעה בין 4,500 – 6,500 ₪.

   –  הזעת יתר בכפות הידיים: נחשב לאזור בגוף בו ההזעה מפריעה ביתר, בכל עת לחיצת יד. עלות ההזרקה נעה בין 3,500 – 5,000 ₪.

   –  הזעת יתר בבית השחי: אזור זה לרב ילווה בהזעה מוגברת לעומת כפות הידיים או הרגליים, ויחייב טיפול במינונים גבוהים יותר לשם השגת המטרה. האטה מוחלטת של הזעה באזור זה נחשבת לקשה להשגה, אך כן בהחלט ניתן להגיע לידי הקלה והטבה משמעותית בהיקף ההזעה.

   הזרקת בוטוקס לטיפול בהזעת יתר – חשוב לדעת

   השוק מציע מגוון לא מבוטל של פתרונות להזעת יתר, כל אחד נושא עמו יתרונות וחסרונות. על אף שהליך הזרקת בוטוקס נחשבת לבטוחה, באם מתבצעת תחת תנאים מוקפדים ובידע צוות רפואי מוסמך, חשוב להיות מודעים לסיכונים ולתופעות הלוואי שעתידות להתלוות לטיפול. חשוב לזכור כי על אף הפופולריות שבביצוע הליך ההזרקה, הן לשם העלמת קמטים והן לשם טיפול בהזעת יתר, באם לא מתבצעת תחת ניסיון רפואי קפדני, יכולה להיות מסוכנת עבור המטופל. הקפידו לבחור אך ורק במומחה ובמרפאה מומלצים ובעלי ניסיון בביצוע ההליך. בחרו במרפאה העושה שימוש בחומרים מאושרים בלבד, וכזאת בעלת האישורים הנדרשים מטעם משרד הבריאות לביצוע ההליך. בעוד החומר נחשב לבטוח לשימוש, "חסרונו" היחיד של החומר, לעומת חומרים אחרים, בכך שהשפעתו אינה פרמננטית, שכן מרכיביו מתפוגגים ויוצאים מן הגוף לאחר מספר חודשים. לשם שמירה על תוצאות איכותיות לאורך זמן, גם בטיפול נגד קמטים, יש לבצע הזרקה חוזרת אחת לחצי שנה עד שנה.

   בוטוקס כפתרון להזעת יתר – סיכונים ותופעות לוואי

   חשוב להדגיש כי לא כל מטופל שמעוניין בהזרקת בוטוקס בהכרח יימצא לכך מתאים, וזאת בעקבות רגישות אלרגית. טרם תחילת הטיפול, וההזרקה הראשונית, חשוב לבצע בדיקה אלרגית פשוטה על מנת לשלול רגישות. באם לא התעוררה על ידי גופכם רגישות יתרה לחומר, ניתן יהיה להתקדם לתחילת הטיפול. לאחר ההזרקה הראשונית לרב תתפתח רגישות ואדמומיות לצד נפיחות מינורית באזור המוזרק, אך לרב אלו חולפות לחלוטין בתום מספר שעות עד ימים בודדים ללא כל הפרעה.

   בקרב מטופלים רבים עולה החשש כי לאחר הטיפול תתעורר תופעה בשםא "הזעה מפצה", כלומר הזעה מוגברת כתגובה להזרקת הבוטוקס. חשוב להדגיש כי תופעה זו נחשבת לנדירה במיוחד, וכזאת שגם באם מתרחשת – חולפת בתום פרק זמן קצר.

   אם מאסתם בחיפוש פתרונות להזעת יתר, ייתכן והזרקת בוטוקס היא הפתרון בשבילכם. למידע ופרטים נוספים אודות הטיפול, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם דרך הטופס המצורף לעומד זה, וצוות מומחי הפורטל ישמח לסייע לכם בכל נקודה ועניין.

   כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |