• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   כמה עולה בוטוקס הזעה

   מה לא נאמר כבר על חומר הבוטוקס, הכה יודע בעולם האסתטיקה והיופי. בעוד כולם יודעים כי החומר הינו מעלים הקמטים האולטימטיבי, ולמעשה מספק תוצאות ברמה גבוה וכאלה העומדות במבחן הזמן. החומר נכנס לשימוש תכוף ברפואה האסתטית לפני כ-15 שנים, בעוד שהשימוש הראשון בו נעשה כדרך טיפול חדשנית בתופעה של עין עצלה (טיפול שהתברר כלא מוצלח במיוחד, ולאחריו נסק הבוטוקס בתור מעלים קמטים). כיום ניתן למצוא מספר שימושים שהתווספו לארסנל החומר, ובהם כחומר לעיבוי שפתיים, כטיפול בכאבי ראש ואף כטיפול בתופעה מאוד ידועה ונפוצה של הזעת יתר (ממנה סובלים כאחוז אחד מן האוכלוסיה).

   כיצד פועלת השפעתו של החומר? לא רבים יודעים זאת אך חומר הבוטוקס הינו למעשה רעלן אשר בשמו המלא נקרא בוטלינום טוקסין. אותו חלבון ידוע כבעל תכונות משתקות, ואף נחשב למסוכן ביותר באם ניתן בכמויות מזעריות (על כן חשוב להקפיד כי הטיפול יינתן בידי צוות רפואי מוסמך לכך). אם כן, יכולתו של הבוטוקס בתור מעלים קמטים הינה בזכות תכונתו בתור משתק שרירים (גורם לרפיונם).

   בהמשך לכך, ניתן לשייך את ההשפעה באותו צורה על בלוטות ההזעה במהלך טיפול בתופעה של הזעת יתר. תופעה של הזעת יתר נחשבת לפופולרית במידה מסויימת (כאחוז אחד מן האוכלוסיה), ומתבטאת בעוצמות שונות. בכל הנוגע לשאלה כמה עולה בוטוקס הזעה התשובה כרוכה במספר גורמים שונים ובהם איזור ההזרקה, מספר ההזרקות, מינון החומר וסוג המרפאה הנבחרת לביצוע ההליך.

   כמה עולה בוטוקס הזעה

   טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס נחשב עם כן ליעיל מאוד, ולכזה אשר ביכולתו לגרום להפסקת פעילות כמעט מוחלטת של בלוטות ההזעה, או לפחחות לצמצם את פעילותן באופן משמעותי. הטיפול ניתן לרב בשלושה אזורים עיקריים, אשר משפיעים על עלות הטיפול, מספר הטיפולים הנדרש ומפורטים להלן:

   כפות הידיים אזור זה המתבטא בהזעה מוגברת ילווה בתחושות קשות מאות בצד הסובלים ממנה, בעיקר בכל לחיצת יד עם אדם קרוב או זר. עלות טיפול: 3,500 – 5,500 ש"ח.

   כפות הרגליים גם אזור זה לרב סובל מהזעת יתר, ונחשב לקשה יותר לטיפול לעומת כפות הידיים (לרב יצריך מספר טיפולים רב יותר). עלות טיפול: 5,000 – 7,000 ש"ח.

   בית השחי נחשב לאזור המועד ביותר להזעה, ולזה המצריך את מספר הטיפולים הרב ביותר. לרב לא ניתן לעצור את ההזעה באזור זה באופן מוחלט, אלא להאט את פעילותן של בלוטות ההזעה.

   אם כן, בכל השייך לשאלה כמה עולה בוטוקס הזעה חשוב מאוד לערוך השוואת מחירים מקיפה בין מרפאות שונות ואיכותיות, ולא ללכת שבי אחר מבצעים קורצים אשר עתידים לטמון בחובם סכנה, וצוותי רפואיים כושלים.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |