• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בלוג


   הזרקת בוטוקס הכנות מקדימות

   אז איך בעצם מתבצע תהליך של הזרקת חומר הבוטוקס לתאי הגוף? תהליך של הזרקות בוטוקס לתוך תאי הגוף הוא תהליך רפואי מאוד קל, אף על פי שבני אדם באופן טבעי חוששים מעצם ההזרקה והדקירה שבתהליך הזרקת הבוטוקס, חשוב לדעת כי ההזרקה והדקירה בטיפולי הבוטוקס הרבה פחות כואבות מאשר זריקות אחרות שבני אדם מכירים. בדרך כלל תהליך הזרקת הבוטוקס יבוצע על ידי מחט קטנטנה ודקה מאוד. הזרקות הבוטוקס ירוכזו במספר אזורים בהם תרצו לטפל בהזרקות בוטוקס, אזורים אלה יסומנו על ידי הרופא שמבצע את טיפולי
   הבוטוקס, טרם טיפול הבוטוקס, בכל איזור יוזרקו כמה הזרקות בוטוקס, עד עשר הזרקות של חומר הבוטוקס סביב איזור אחד. מטרת הזרקת הבוטוקס הינה להביא להחלקת הקמט המדובר, ותבוצע על ידי הזרקת של כמות קטנה מאוד מחומר הבוטוקס לאזור המבוקש.

   לפני התחלת סדרת טיפולי הזרקת הבוטוקס יש להרגיע את האיזור המבוקש להזרקת בוטוקס, ניתן לבצע פעולה זאת על ידי מספר שיטות, לדוגמה משחות שונות במרפות את העור ומרגיעות אותו על מנת להביא למצב של חוסר נוחות מזערי עד כמה שניתן טרם התחלת טיפולי הזרקת הבוטוקס. שלב זה שטרם התחלת טיפולי הזרקת הבוטוקס ימשך כמספר דקות בודדות ועד כשלושים דקות בלבד, כמובן שמשך הזמן תלוי במקום בו תרצה להזריק את חומר הבוטוקס. לרוב בני האדם שמקדימים את טיפולי הבוטוקס עם שיטה זו לא חשים שום דבר בתהליך המקדים לטיפולים הזרקת הבוטוקס. שיטה נוספת שקיימת להרגעת העור, באזור בו רוצה להזריק את חומר הבוטוקס, טרם תחילת הטיפול בהזרקת בוטוקס, פותחה לא מזמן ומתבססת על הקפאת האזור בו רוצים לטפל בבוטוקס על ידי מכשור מיותר, מכשור מדובר זה מבטל את הרגשת חוסר הנוחות, שבטיפולי הזרקת הבוטוקס, כליל טרם התחלת טיפול הבוטוקס.

   התוצאה הסופית של טיפולי בוטוקס, ביקורת והמשך הטיפול בבוטוקס

   בתום טיפול הזרקת הבוטוקס תוכלי לחזור לחיי היום יום שלך באופן מלא וללא כל חשש, האפקטיביות של טיפול הזרקת הבוטוקס תובחן רק לאחר כארבעים ושלוש שעות ועד לשבעים וחמש שעות מתום הזרקת הבוטוקס הראשונה. תבחיני בעור מתוח, חלק, זוהר וצעיר במקום בו קיבלת את טיפול הזרקת הבוטוקס, כמו אחרי שנת היופי שלך . חובה לשוב לרופא המטפל על מנת לבצע המשך טיפול שמטרתו ביקורת בתום עשרה ימים ועד ארבעה עשר יום מטיפולי הזרקת הבוטוקס. מטרת הביקורת שלאחר טיפולי הזרקת בוטוקס הינה שהרופא המטפל יוכל לבדוק את התוצאה הסופית ולוודא שאין אזורים בהם צריך לטפל שנית, כמובן שטיפול ביקורת להזרקת הבוטוקס לא אמור לעלות לך שקל נוסף יותר ממש ששילמת בתחילת סדרת טיפולי הבוטוקס. בתום ביקורת לטיפולי הזרקת הבוטוקס תוכל או תוכלי להנות מפנים חלקות ויפות למשך כחמישה ועד שישה חודשים. כאשר תחלוף חצי שנה מיום טיפולי הזרקת הבוטוקס תוכל או תוכלי לחזור למרפאה על מנת לבצע טיפולי הזרקת בוטוקס נוספים.

    
   בתום הטיפול של הזרקת הבוטוקס, תוכל או תוכלי לחזור לשגרת היום יום שלך בלי שום מגבלות למיניהן. לאחר שיעברו כמה דקות בודדות מתום סיום הטיפול בהזרקת בוטוקס, שאותן תבלו כמובן בקליניקה הרפואית, וללא כל צורך בתקופת התאוששות תוכלו לחזור לעבודה, לילדים, לבעל, לקניות או לכל דבר אחר שתרצו לעשות לאחר טיפולי הבוטוקס J. אי לכך פותח לו מושג "לאנץ' בוטוקס", ניתן להגיע לקבל את טיפול הזרקת הבוטוקס לגוף ולאחר מספר דקות לצאת כמו חדש ולהמשיך את החיים כרגיל. במידה והינך אישה בעלת עור פנים דק (בהירה, עוד שקוף שרואים את הורידים..) עשוי להתפתח אצל אודם קל באזור בו הוזרק לך הבוטוקס, דרך לגישור לפתרון סוגיה זו היא מריחת כמות קטנה של מייק אפ ובאמצעות כך להביא לטשטוש האודם ולא יראו שעברת עכשיו טיפול להזרקת בוטוקס לעור הפנים.

   כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |