• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בלוג


   הזעה מוגברת – ניתן לשים סוף למבוכה

   על אף מה שרבים חושבים, הזעה מוגברת הינה תופעה נפוצה במיוחד וכזאת אשר באה לידי ביטוי בכשבעה אחוזים מן האוכלוסייה. לתופעה זו השלכות רבות בצד הסובלים ממנה, ועיקרן פסיכולוגיות. באם אתם סובלים מן התופעה, באחד משלושת האזורים בה באה לידי ביטוי (כפות הרגליים, כפות הידיים וכן בית השחי), במהלך מאמר זה נפרוט בפניכם את מלוא המידע הרלוונטי בנושא, החל מהסיבות להופעתה של התופעה ועד לדרכי הטיפול המומלצות ביותר.

   הזעה מוגברת – מה עושים?

   שוק האסתטיקה המתפתח מציע מגוון רחב של טיפולים בתופעת ההזעה המוגברת, אשר נעים החל מהליך ניתוחי ועד להזרקת חומרים מדכאים פעילות מערכת עצבית, כדוגמת הזרקת בוטוקס. מאחר וישנן רמות שונות של הזעה בה התופעה יכולה להגיע לידי ביטוי, הטיפול נע ומשתנה בין אדם לאדם ובהתאם כמובן להיקפה. בשנים האחרונות רבים הסובלים מן התופעה בוחרים בהזרקת בוטוקס כדרך יעילה במיוחד על מנת להשיג הפחתה בפעילותן העודפת של בלוטות ההזעה. ראשית, חשוב להבין מהו אותו חומר, וכיצד למעשה משמש כדרך טיפול בתופעה של הזעה מוגברת.

   הבוטוקס הוא רעלן טבעי בעל תכונות משתקות שרירים אשר בכוחן להוות סיכון אמתי למטופל באם הזרקתו לא מתבצעת בידי יד מקצועית ואשר בקיאה בהליך. עם זאת, ובאם מוזרק במינונים מדויקים מסגל לעצמו החומר תכונות מדהימות אשר מפחיתות את פעילותם של השרירים בצורה מבוקרת. עשרות שנים שהבוטוקס חג לו בעולם האסתטיקה, כדרך טיפול למגוון תופעות (למעשה הראשונה בה נעשה בה שימוש הינה תופעת עין עצלה), אך ללא הצלחה חד משמעית. בעשור האחרון החומר יצר לעצמו שם בתור הטיפול הטוב והיעיל בעולם לקמטים, בעיקר באזור הפנים. בשנים האחרונות, ובזכות בטיחות השימוש וההצלחה שבצדה, נמצא שימוש נוסף לבוטוקס אשר כולל את הזרקתו בקירוב לבלוטות הזעה הפועלות באופן מוגבר, במטרה לגרום לה לפחות.

   תופעת ההזעה המוגברת מתבטאת בשלושה אזורים עיקריים בגוף: כפות הידיים, כפות הרגליים ובית השחי. טרם תחילת הטיפול והשימוש בחומר, שכאמור עלול להוות סיכון לגוף באם הזרקתו לא מתבצעת באופן אחראי, יש לערוך בדיקת התאמה במרפאה על מנת לשלול את הסיכוי כי גופכם מגלה רגישות לחומר או לאחד ממרכיביו. ההזרקה מתבצעת בהתאם לאזור ההזעה במספר נקודות וכמעט שאינה מלווה בכאבים. לאחר ההזרקה הראשונית ייתכן ותחוו אדמומיות, נפיחות ורגישות מוגברת סביב האזור המוזרק, אך אלו חולפות בתום מספר שעות וללא טיפול מיוחד. חשוב להדגיש כי הבוטוקס, בשונה מחומרי מילוי פרמננטיים, מתפרק בגוף לאחר מספר חודשים (מכאן גם בטיחות השימוש), ועל כן במטרה לשמור על תוצאות איכותיות ולאורך זמן, יש לבצע הזרקה חוזרת של החומר כל מספר חודשים עד חצי שנה.

   באם הנכם סובלים מתופעת הזעה מוגברת, ומאסתם בשיטות הקונבנציונאליות, אנו מזמינים אתכם לנסות את השימוש בבוטוקס על מנת להשיג שיפור בתופעה הכה מעיקה. למידע נוסף, וייעוץ מצד המומחים המובילים בישראל בתחום, חינם וללא כל התחייבות מצדכם, אנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף לעמוד זה.

   כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |