• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בוטוקס והזרקות השוואת מחירים

   הזרקת בוטוקס נהייתה פופולרית כמעט בקנה מידה מטורף בשנים האחרונות, ולמעשה החומר הינו השליט הבלתי מעורער של עולם האסתטיקה והיופי. כיום החומר משמש כטיפול במגוון רחב ביותר של טיפולים, החל מהעלמת קמטים (הטיפול הנפוץ ביותר), טיפול בכאבי ראש, עיבוי שפתיים כתחליף לסיליקון הוותיק ואף טיפול במיגרנות ובכאבי ראש חזקים – הליך שנחשב לפחות פופולרי בארצנו. החומר הוא כה מוצלח וכה פופולרי בעיקר בזכות בטחון השימוש בו, וקלות השימוש בו – הזרקה יחידה בלבד. מבחינת בטחון, הבוטוקס החליף הרבה חומרים מתחרים ובראשם הסיליקון, מעצם כך שנחשב לפחות 'זר' לגוף ואינו נשאר בו לשנים רבות, אלא לחודשים בודדים.

   עם זאת, ורבים אכן לא מודעים לכך, מקורו של החומר הוא ברעלן מסוג בוטלינום טוקסין, אשר ידוע בתכונותיו בתור משתק שרירים, לא פחות. יותר מכך, שימוש לא מושכל, מקצועי או אחראי בחומר עלול לגרום לפגיעה קשה ואף יותר מכך. חשוב גם לדעת כי לא הדורשים את הטיפול והשימוש בחומר אכן יימצאו כמתאימים לכך, וכייש לבצע בדיקה קלה טרם תחילת הטיפולים (בדיקה אלרגית). על כן, בכל הנוגע לבוטוקס והזרקות השוואת מחירים הינה מתבקשת, ואילו רק מבחינה בריאותית. אנשים רבים אינם מבינים את חשיבות ההשלכות של בחירה במרפאה לא ראויה, וכזה שאנשי המקצוע בה אינם בקיאים במינונים הנדרשים, היכן מזריקים, סוגי הבוטוקס השונים – מצב אשר עלול להסיים באסון.

   חשוב להדגיש כי תגובות אלרגיות כן יכולות להתעורר לאחר ההזרקה, גם אם אינכם אלרגים במידה המסוכנת לחומר. לאחר ההזרקה תיתכן נפיחות באזור המוזרק, וכזאת המלווה באדמומיות וגרד. תופעה זו הינה שכיחה, מתרחשת בעיקר לאחר ההזרקה הראשונה, בה הגוף עדיין לא רגיל או "מכיר" את החומר, ולרב חולפת במלואה לאחר מספר דקות עד שעות בודדות מרגע הטיפול. בטיפולים הבאים, ובאם הכל מתנהל כשורה, לרב התחושה תלך ותדעך עד שתצתצמם כמעט באופן מוחלט. חשוב להמשיך ולעקוב אחר תגובת הגוף, ולהגיב בהתאם אם משהו מתפתח מעבר לרמה הסבירה.

   כאמור, בוטוקס והזרקות השוואת מחירים הינה נקודה חשובה עליה חשוב לשים דגש. נשמח לסייע ככל שנוכל בעניין, ללא כל התחייבות או עלות מצדכם, ולהציע לכם את התשובות לכל שאלותיכם בנושא. למידע ופרטים נוספים, אל תהסס להשאיר את פרטיך בטופס המצורף באתר, ולאפשר לנו ליצור איתך קשר עוד בהמשך היום.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |