• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   החומר הפעיל בבוטוקס

   שמו הרפואי של הבוטוקס הוא רעלן בוטיליניום A. הבוטוקס הינו רעלן משום שהוא מופק מחיידק הנקרא קלוסטרידיום בוטלינום. לא את כל החומר הנמצא מזריקים לקמטים, אלא ממצים ממנו את החלבון בכמויות קטנות מאד ומעבירים אותו תהליכים אשר ידללו אותו ויוסיפו לו מרכיבים כימיים שונים. במינוני הזרקה נמוכים, הבוטוקס מצליח לנתק את השריר מהעצב, ולגרום לשריר לא להתכווץ בתגובה לפקודת העצב, במקרה זבו הוא משמש לטשטוש קמטים בפנים.

   החומר הפעיל בבוטוקס

   בתחילת דרכו של הבוטוקס בעולם הרפואי הוא שימש לטיפול בעיוותי פנים והבעות שונות. לאחר מכן, החלו לגלות גם את תפקודו היעיל בהעלמת קמטי הבעה בפנים. הבוטוקס, בזכות החומר הפעיל שבו, מצליח להחליש גם את השרירים הממוקדים בפנים על מנת להחליק את קמטי ההבעה, במיוחד בחלק העליון של הפנים. כמו כן, הבוטוקס התגלה במגוון טיפולים כעוזר לבעיות רפואיות שונות כמו למשל הזעת יתר, משמש כחומר בהרמת חזה או מחליק קמטים בצידי השפתיים. כיום הבוטוקס נחשב לטיפול הפופולרי ביותר בתחום הטיפולים האסתטיים.

   החומר הפעיל בבוטוקס

   פעילותו של הבוטוקס בהעלמת קמטים בפנים

    

   הבוטוקס, אשר מוזרק באופן סלקטיבי לקמטים, במינון נמוך מאד, מצליח להשטיח את הקמטים, כמעט מבלי לפגוע בהבעת הפנים כולה. לרוב, הבוטוקס יוזרק לאזורי המצח, בין הגבות ובצידי העיניים. במקרים נדירים יוכל הבוטוקס להיות מוזרק לצוואר. מיומנותו ומקצוענותו של הרופא המטפל מתבטאת בידע שלו להזריק את הבוטוקס בזווית כזו שהוא ישפיע בדיוק על שרירי הקמטים ולא על אחרים. הטיפול עצמו לא כרוך בכאב, במיוחד כאשר מקדים לו טיפול מאלחש באמצעות קרם זה או אחר.

   החומר עצמו, מתפוגג לאחר פרק זמן קצר יחסית, של ארבעה עד שישה חודשים. לאחר שתוצאות הטיפול נעלמות, העור חוזר להיות כפי שהיה קודם לכן, ושום נזק לא התרחש. מעבר לכך, אם לא ייעשה טיפול חוזר לתיחזוק התוצאות, לא יהיה זכר ושריד לטיפול הראשוני. הבוטוקס הינו מקומי מאד, וכך גם השפעתו, לכן אין חשש כי החומר או השפעתו תנדוד למקומות ושרירים אחרים. לכן, הטיפולים בבוטוקס נחשבים כבטוחים מאד ובעלי אחוז נמוך של תופעות לוואי וסיבוכים.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |