שפתיים יפות

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

ומאז ומתמיד השפתיים היוו את סמל הנעורים הנצחיים והיופי ומי מאתנו לא חולמת על שפתיים יפות וחושניות, כאלו שרואים אצל הכוכבות ההוליוודיות לאורך השנים? אבל מה לעשות שכל אישה מצוידת בגנים שהטבע נתן לה ויש נשים שלא התברכו בשפתיים מלאות וחושנית? אם זה מה שאתן חושבות, הרשו לנו לציין בפניכם שמה שלא עשה הטבע, במיוחד בגזרת השפתיים, תעשה עבורכם הזרקת בוטוקס או חומרי מילוי אחרים.

שפתיים יפות על ידי עיבוי שפתיים?

כאמור, כאשר מדובר על שפתיים יפות, הכוונה היא לרוב לשפתיים סימטריות ומלאות. מחקרים רבים מוכיחים שאידיאל היופי של בני האדם נקבע לרוב על פי סממנים של סימטריה ופרופורציות "נכונות". כאשר השפתיים אינן סימטריות או אינן מלאות ובהשוואה לשפתיים של נשים אחרות, אין זה מפתיע כי נשים רבות בוחרות באופציה של מילוי שפתיים. מילוי או עיבוי שפתיים אלו הן שתי מילים נרדפות לאותה הטכניקה, אשר מיועדת לנשים שמעוניינות להתמודד טוב יותר עם הגנטיקה שלהן וכן לנשים אשר עבורן, הגיל עשה את שלו והשפתיים איבדו מנפחן עם השנים. בעזרתם של חומרי מילוי מלאכותיים או בוטוקס, ניתן לעשות את השינוי הרצוי ולזכות בשפתיים היפות עליהן חולמים. הסיבות לביצוע מילוי שפתיים הן לרוב אסתטיות ואינדיבידואליות וההחלטה האם לפנות אל ההליך היא אישית ותלויה במטופלת ובהרגשתה.

מה כולל הטיפול של מילוי השפתיים?

במהלך הטיפול מוזרקים אל השפתיים חומרי מילוי מלאכותיים או טבעיים, תלוי בשיטה אותה בוחרים. ההליך של עיבוי שפתיים קיבל את שמו מהפעולה עצמה, שנועדה לעבות את השפתיים ולספק להן מראה שפתיים יפות וחושניות יותר. העיבוי עצמו מתאפשר הן בשל הזרקת החומרים עצמם והן בשל כך שלא פעם נבנות רקמות סביב החומר שהוזרק לשפתיים, תהליך המוביל גם הוא לעיבוי.

הגדלת שפתיים

ישנם כמה חומרים אשר נעשה בהם שימוש לצורך התהליך ואלו הם –

  • שומן גוף – נשים רבות מעדיפות להשיג את מראה השפתיים היפות על ידי אמצעים טבעיים עד כמה שניתן ולכן בוחרות להזריק לשפתיים שומן גוף. שומן הגוף נלקח מאזורים שונים של הגוף ולמרות היתרונות של המקור הטבעי, יש לתהליך גם חסרונות כאשר בעיקרי ביניהם טמון בעובדה ששומן הגוף נספג בגוף בחזרה ולכן יש לבצע את התהליך אחת לתקופה.

 

  • חומצה היאלורונית גם פה מדובר במרכיב טבעי למילוי שפתיים, אולם בניגוד לשומן גוף, חומצה היאלורונית מגיעה מעולם החי, היישר מרקמות הסחוס ורקמת החיבור של בעלי החיים. חומר מילוי זה יחזיק לאורך חצי שנה עד שנה, כאשר לאחר מכן ובמידה ועדיין רוצים במראה החושני, יש לעבור את ההליך שוב.

 

  • חומרים מלאכותיים – בניגוד לשני החומרים הקודמים אשר נחשבים לטבעיים, ישנה האפשרות לבצע עיבוי שפתיים בעזרתם של חומרים מלאכותיים כמו סיליקון רפואי. חומרים אלו גמישים ונוחים לעיצוב השפתיים והם אינם נספגים, כך שעיבוי השפתיים ישרוד לטווח רב. עם זאת חומרים אלו, כשמם כן הם מלאכותיים ויש לבדוק את ההשלכות הבריאותיות של הליך זה לפני שמבצעים.

שפתיים יפות – בוטוקס להשלמת התהליך

מילוי שפתיים זהו הליך אשר אינו מומלץ למטופלות מתחת לגיל 18. נשים הפונות כדי למלא מחדש שפתיים אשר איבדו את נפחן, לא פעם יעדיפו גם על הדרך, למלא קמטוטים מסביב לאזור השפתיים בעזרת בוטוקס. כמובן שבכל מקרה, על מנת לבדוק באם התהליך מתאים, יש לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי של מיטב המומחים בתחום. אם גם ברצונכן לברר מהו הטיפול המתאים ביותר עבורכן בדרככן לעצב שפתיים יפות ומראה פנים צעיר, השאירו פרטים ומיטב המרפאות בתחום יחזרו אליכם עם הצעת מחיר.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן