בוטוקס בסנטר

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

הזרקת בוטוקס בסנטר: מיליוני אנשים ברחבי העולם בוחרים בחומר הבוטוקס כטיפול המועדף עליהם לשם העלמת קמטים. החומר, המשמש גם כטיפול בהזעת יתר ואף כחומר מילוי לשפתיים, נחשב לטכניקה הפופולרית בעולם להעלמת קמטים בעור הפנים. האזורים המועדפים ביותר להזרקה הינם המצח, צדי השפתיים והאזור שבין הגבות. אנשים רבים הסובלים מקמטים בסנטר (נשים וגברים כאחד) בוחרים בטיפול הבוטוקס כשיטה להעלמת הקמטים, והקניית מראה צעיר וחלק לסנטר.

קמטים בסנטר

יחד עם הגיל, שרירי הפנים (יחד עם יתר שרירי הגוף) מגלים חולשה ותוצאה של כך הינה הופעתם של קמטים במגוון אזורים. קמטים הינם הסממן הבולט ביותר בגופינו המביע זקנה, והמרוץ אחר הרצון להעלימם מעולם לא פג, ואף רק הולך ומתעצם. בעוד השימוש בתכונה הרווחת ביותר של הבוטוקס בתור חומר משתק משמשת להעלמת קמטים, כאשר מדובר על העלמת ומילוי קמטים בסנטר, משתמשים בתכונתו בתור חומר מילוי טבעי אשר אינו מסוכן לגוף.

יתרונות השימוש בבוטוקס בתור חומר מילוי קמטים ידוע, אך הסיבה העיקרית בגינה הפך לכה פופולרי בקרב מיליוני אנשים הינה תופעות הלוואי וכן הסיכונים המופחתים (וכמעט אפסיים) המתלווים להזרקה. כולנו חוששים להזדקן ולהיות בעלי מאפיינים אשר מעידים על כך, וקמטים בכלל הינם העיקרי שבינם. ניתן כיום להסיר, בקלות רבה מאי פעם, קמטים בסנטר, על ידי הזרקת בוטוקס בסנטר , טיפול החשב לפשוט באופן יחסי ולכזה שאינו מלווה בתופעות לוואי משמעותית וליהנות מסנטר ללא קמטים ושקעים.

חשוב לדעת על בוטוקס בסנטר

יש לחזור על ההזרקה כל פרק זמן של בין חודשיים – לשלושה (תלוי במין המטופל, מינון החומר הפעיל וכן במספר נקודות ההזרקה).

כאמור, ההזרקה מבוצעת ללא כל הרדמה, אך באם בכל זאת אינכם להרגיש דבר (גם לא זריקה קלה) – תוכלו לבקש מהרופא \ קוסמטיקאית שימוש במשחת EMLA, הידועה בתכונתה בתור מאלחשת.

הגיל הממוצע להזרקת בוטוקס באף הינו 35 (אשר נחשב לגיל בו קמטי הפנים מתחילים להצטבר, אך עם זאת לרב לא יהיו גלויים), ובאם הנך צעירה יותר ובכל זאת מעוניינת בהזרקה, יש להיוועץ עם רופא עור מוסמך בנושא.

בעוד לאחר ההזרקה לא צפויות תופעות לוואי משמעותיות, תיתכן ותורגש נפיחות קלה (כתוצאה מחדירת המחט לעור), מחושים קלים ואובדן תחושה קל. חשוב לציין כל אותן תופעות נחשבות לנורמליות בפרק הזמן של מספר שעות עד ימים בודדים מיום ההזרקה, ולרב חולפים בתום פרק זמן קצר מאוד.

אנחנו בבוטוקס4 סקין עושים כל מאמץ להביא לקהל קוראינו מידע חיוני ככל האפשר טל עדכן בכל המתרחש בענף הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא בתחום לרבות מידע על הטבות ומבצעים בתחום, בנושא סבסוד קופת החולים ועוד.
צרו עמנו קשר להמשך פרטים. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!!

רוצים לדעת עוד? רוצים לשמוע על המחירים, הנחות ומבצעים עדכניים ?
הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בצור קשר באתר ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

הכתבה הועילה לכם? גם 5 כוכבים יועילו לנו 🙂 [kkstarratings]

 

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן