בוטוקס בידיים

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי

בוטוקס ידוע כחומר משתק, אשר רוב כוחו כטיפול בהעלמת ומילוי קמטים \ קמטוטים בעור הפנים. מבין השימושים הרבים של הבוטוקס, הינו משמש גם כטיפול בהזעת יתר. מעצם היותו ידוע בתור חומר משתק, משמש כמנתק הקשר בין העצבים לבלוטות ההזעה, ובכך יכול לצמצם ואף לפתור תופעה של הזעת יתר. הזעת יתר הינה תופעה נפוצה מאוד, וניתן למוצאה אצל בין 8-10% מהאוכלוסייה. בעוד האזור בו רב האנשים סובלים מהתופעה הינו בית השחי, הידיים תופסות את המקום השני והמכובד.

הזעת יתר בידיים גורמת לאי נוחות שקשה לתאר במילים. כל פגישה והכרות ראשונית מתחילה בלחיצת יד; החל מאנשי עסקים, הכירות זוגית ובעצם כל אינטראקציה בין שני אנשים. תחושת לחיצת יד לאדם הסובל מבעיה של הזעת יתר מלווה בתחושה מאוד לא נעימה, גם לאדם שלוחץ את היד, ובוודאי לאדם הסובל מהתופעה.

כמה עולה בוטוקס בידיים? בפורטל botox4skin אנו מספקים אפשרות לביצוע בוטוקס בידיים במספר סניפים ברחבי הארץ במרכז בצפון, בדרום ובשרון, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו

הזרקת בוטוקס כטיפול בהזעת יתר בידיים

הזרקת בוטוקס בידיים  נחשבת לכואבת יותר מאשר באזור בית השחי ובאזורים אחרים הסובלים מהזעה עודפת. משך הטיפול היו כחצי שעה, ולרב ילווה בכאבים משמעותיים בשעות שלאחריו. בטרם תחילת ההליך יש לבצע אלחוש של האזור, בכף היד והן באצבעות, על מנת להפחית באופן משמעותי את הכאבים הקשים שבאים לידי ביטוי כתוצאה מההזרקה.

תופעות לוואי לאחר בוטוקס בידיים

הבוטוקס, מעצם היותו חומר אשר נספג בגוף (בשונה מסיליקון), לא מספק תוצאות שנשארות לפרק זמן ממושך, אלא לבין ארבעה – חמישה חודשים. לאחר תקופה זו, ובאם המטופל מעוניין לשמר את התוצאות, יש לבצע הזרקה חוזרת בכל 4-5 חודשים. תוצאות ההזרקה לא יופיעו באופן מידי (אלא אם הסיבה להזעה המוגברת הינה הלחץ), אלא יופיעו בחלוף 3-4 ימים.

באם אתם דואגים בנוגע לתופעה של "הזעה מפצה", בה אזורים אחרים בגוף יזיעו בצורה עודפת כתוצאה מחסימת ההזעה בידיים, אתם יכולים להיות רגועים בעניין הזה. בעת הזרקת בוטוקס בידיים יכולה להיווצר תופעה של הזעה מפצה, אך זו עתידה לחלוף בתום שעות – ימים בודדים מיום הניתוח, ובשום פנים לא תישאר יותר מכך.

מחיר ההזרקה

ההליך נחשב ליקר, באם התחשב בעובד שלטובת שימור התוצאות יש לחזור עליו בכל 3-4-5 חודשים. המחיר של הזרקת בוטוקס עבור הזרקה בודדת נע בין 5,000 – 6,000 ₪, תלוי בכמות החומר, מידת ההזעה וכן מין המטופל (גברים יזדקקו לכמות חומר מוגברת וכן נקודות הזרקה מרובות יותר). חשוב להשוות בין המרפאות ולתור אחר מבצעים והנחות, וכן לבצע בחירה מושכלת באשר למרפאה בה עתיד להתבצע ההליך.

רוצים לדעת עוד? רוצים לשמוע על המחירים, הנחות ומבצעים עדכניים ?
הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בצור קשר באתר ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

לייעוץ והתאמת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים עכשיו!
על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, אנא בחרו את הטיפול הרצוי
דילוג לתוכן