• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   בלוג


   בוטוקס או קוסמטיקה טבעית – טיפולי בוטוקס

   בוטוקס או קוסמטיקה טבעית זו שאלה שלא מעט נשים ואפילו גברים שואלים את עצמם מדי יום. טיפולי בוטוקס נפוצים מאוד ברחבי העולם ומספר גבוה מאוד של נשים ואפילו גברים מבצעים אותם מדי יום. הבוטוקס התגלה בהתחלה כחומר יעיל מאוד נגד עין עצלה ופזילה אך כיום

   משמש באמצעות הזרקות להעלמת קמטים, עיבוי השפתיים ומניעת הזעת יתר מהידיים, הרגליים ובית השחי. טיפולי הבוטוקס טומנים בתוכם שני יתרונות עיקריים על פני טיפולי אסתטיקה אחרים: ראשית, משך הטיפול הוא קצר מאוד, בדרך כלל מדובר בדקות ספורות. משך הטיפול משתנה לפי סוג הטיפול ואזור הטיפול אך עדיין מדובר בטיפול קצר מאוד. שנית, משך ההחלמה הוא קצר מאוד ואין הגבלה לאחר הטיפול. בשונה למשל מניתוח אף שבו המנוחה היא חובה, זמן ההתאוששות לאחר הזרקת בוטוקס כמעט ולא קיים וכן, טיפול בוטוקס שונים מאוד בתחום הזה מטיפולים אחרים. בוטוקס או קוסמטיקה טבעית זו שאלה לא פשוטה אך בטרם ההחלטה יש להבין את כל המרכיבים.

   בוטוקס או קוסמטיקה טבעית- תופעות לוואי של בוטוקס

   כאמור, טיפולי הבוטוקס הם מהירים וללא צורך בהחלמה מיוחדת אך עדיין יהיו אנשים שיעדיפו טיפול בעזרת קוסמטיקה טבעית. יש כאלו שיעדיפו את הטיפול הקצר וללא ההגבלה לאחר מכן אך אחרים יעדיפו דווקא את הטיפול הטבעי בעיקר עקב תופעות הלוואי של הזרקות הבוטוקס. החומר בוטוליניום טוקסין, כלומר הבוטוקס הנו חומר רעיל ומסוכן והוא למעשה משתק את השרירים וכתוצאה מכך הוא יעיל בהעלמת קמטים וכו'. בנוסף ישנן תופעות לוואי לטיפולי בוטוקס כמו אדמומיות, נפיחות, כאב מקומי, כאבי ראש, חולשה בשרירים המקומיים ועוד. מדובר אומנם בתופעות מזעריות ביחס לטיפול אך עדיין חשוב לקחת אותן בחשבון. כאבים באזור אחר, שאינו האזור המטופל הם נדירים ביותר אך זו גם תופעת לווי שיכולה לקרות. לכל שיטת טיפול יש את היתרונות והחסרונות שלה והדבר העיקרי הוא לברר טרם הטיפולים את כל המידע על מנת להתאים את סוג הטיפול אליכם באופן אישי. תחום הקוסמטיקה והטיפולים האסתטיים נכנסו חזק מאוד לתודעה, בעיקר בשנים האחרונות וטיפולים קצרים וקטנים בפנים או בעור יכולים לחולל שינויים גדולים ומרחיקי לכת. בטיפולים בשיטת קוסמטיקה טבעית תופעות הלוואי כמעט ולא קיימות וזהו בהחלט שיקול חשוב כאשר מחליטים כיצד לעשות את הטיפולים האסתטיים.

   כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |